OZOLS dodas koncerttūrē LAIKA KAPSULA

Raksta attēls - OZOLS dodas koncerttūrē LAIKA KAPSULA Publicitātes foto

20.02.2017 / Parmuziku.lv

Hip-hop izpildītājs Ozols, kas pagājušā gada nogalē atzīmēja 20. gadus uz skatuves 2017. gada martā un aprīlī dodas koncerttūrē "LAIKA KAPSULA". Koncerti paredzēti vairākās Latvijas pilsētās - Rīgā, Saldū , Liepājā, Valmierā, Cēsīs, Ogrē, Jelgavā, Alūksnē.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hip-hopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz”  sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums "Cieņa un Mīlestība"(2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”. 

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hip-hopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība”,  "Augstāk, Tālāk , Stiprāk", un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā “Zelta Mikrofons” balvu tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.

Ozols par koncertiem :

"Laika kapsula ir veltīta  divdesmit gadiem uz skatuves, un šajā tūrē mēs izpildīsim dziesmas no grupas Fact daiļrades, kā arī no manām relīzēm "Cieņa un Mīlestība, "Neatkarība", "Atpakaļ nākotnē", "Streetshop mixtape Vol. 1", kā arī būs iespējams kāds pirmatskaņojums  no topošā albūma".

Šī koncertprogramma ir īpaša ar to, ka mēs izpildīsim dziesmas ar ko  es pats nebiju nekur uzstājies vairāk kā 15 gadus, mēs  kopā ar pavadošo sastāvu  - Riku Fedu, Māru Katarsku un Montu Ķimeni esam atdzīvinājuši tādus singlus, kā "Creepin Shadows", "Bokss", Neko 2005", kas paredzētajos  koncertos  stāvēs blakus maniem jaunākiem veikumiem. 

 

Precīza informācija par koncertu datumiem pieejama : www.laikakapsula.lv

Rīgā paredzētajam koncertam pirmās 150 biļetes pieejamas īpašu cenu : http://bit.ly/2ljIdEl

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!