OZOLS gatavojas koncertiem un izdod gaidāmā albuma singlu un video “Nāves ēnā”

Raksta attēls - OZOLS gatavojas koncertiem  un izdod gaidāmā albuma singlu un  video “Nāves ēnā” Publicitātes foto

12.08.2020

Ozols kopā ar video veidotāju “91 Kultures” ir sagatavojuši video versiju dziesmai “Nāves ēnā”. Mūzikas autors ir “bītmeikers” Niklāvz. Dziesma ir no gaidāmā albuma “ Y A U D A”, kas iznāks jau nākošājā nedēļā.

Dziesmā izmantots “beat switch”, kas  dziesmas kontekstā radikāli maina gan noskaņu, gan enerģiju.

21., 22. un 23.augustā hip hop  izpilītājs OZOLS  ar koncertu sērija “SPORTA LIVE” prezentēs jauno albuma “Y A U D A”.  Prezentācijas pasākumi, ir ieplānoti trīs daļās, trīs vakaros Rīgas centrā  -  Sporta 2 kvartālā. Katrs koncerts  saturiski plānots atšķirīgs, katrā vakarā Ozolam pievienosies jauni viesmākslinieki, kas arī zināmā mērā virzīs uz priekšu vakara skanējumu.

Kā viesmāklinieki koncertos pievienosies tādi izpildītāji un grupas, kā Prusax, Viņa, Finķis & PRAGAII, Tehnikums, Eliots, kā arī Melikols. Precīzs info par katras dienas notikumu gaitu pieejams izpildītāja “facebook” profilā. Biļetes pieejamas biļešu serviss kasēs.

Drošības apsvērumu dēļ biļešu apjoms uz katru koncertu ir limitēts. Pieejamas ir 500 biļetes uz katru no pasākuma dienām.

Iepriekš iegādātās biļetes uz Ozola kocertu “Lucavsala live” , kas bija paredzēts 2020. gada 22.augustā ir derīgas uz jebkuru no esošajām pasākuma dienām.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!