Ozols izziņo tūres noslēguma koncertu un publisko video "Neko 2005"

Raksta attēls - Ozols izziņo tūres noslēguma koncertu un publisko video "Neko 2005" Foto: Inga Leite

22.03.2017 / Parmuziku.lv

2016. gada nogalē nosvinējis 20 gadus uz skatuves, Ozols ar programmu "Laika Kapsula" šogad uzstājās citviet Latvijā. Tūres noslēguma pasākums notiks Liepājā, 8. aprīlī, klubā "Fontaine Palace". Ozolam un grupai koncertā pievienosies vēl citi pārsteiguma viesi.

Ozols par koncertu: "Laika kapsula ir veltīta divesmit gadiem uz skatuves, un šajā koncertā mēs izpildīsim dziesmas no grups "Fact" daiļrades, kā arī no ierakstiem "Cieņa un Mīlestība, "Neatkarība", "Atpakaļ nākotnē" , "Streetshop mixtape Vol. 1", kā arī būs iespējams kāds pirmatskaņojums no topošā albūma. Mēs izpildīsim dziesmas, kuras es pats nebiju izpildījis vairāk nekā 15 gadus.

Mēs kopā ar pavadošo sastāvu esam atdzīvinājuši tādus singlus, kā "Creepin Shadows", "Bokss", Neko 2005", kas paredzētajos koncertos skanēs blakus maniem jaunākajiem veikumiem.

Pirmās 150 biļetes uz noslēguma koncertu par īpašu cenu, tās iepriekšpārdošanā nopērkamas bilesuserviss.lv.

Lai koncerta gaidīšana būtu interesantāka, Ozols publiskojis jaunu video - "Neko 2005", kas ir pirmais singls, ar kuru 2000. gadā Ozols pieteica savu solo karjeru. Videoierakstā piedalās arī Rick Feds un Māra Katarska.

Ģirts Rozentāls jeb Ozols ir viens no Latvijas hiphopa mūzikas pamatlicējiem. Muzikālo darbību uzsāka 1996. gadā grupu “Fact” un “Rool Makaz” sastāvā. Solokarjeru uzsāka aizvadītās desmitgades sākumā ar debijas singlu “Neko 2005” (2000.), pēc kura sekoja albums “Cieņa un mīlestība” (2001.), “Augstāk, Tālāk, Stiprāk” (2002.), “Dūzis” (2003.) un 2009. gadā izdotais albums “Neatkarība”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 2015. gadā Ozols atgriezās Latvijas mūzikā ar savu piekto studijas albumu “Atpakaļ nākotnē”. Savas radošās darbības laikā Ozols uzstājies Dziesmu svētkos ar apvienoto kopkori, ar apvienību “Austrumubloks” viesojies pie eksprezidentes Vairas Vīķes-Freibergas, vienīgais no latviešu hiphopa izpildītājiem sasniedzis divas reizes Zelta diska statusu ar albumiem “Cieņa un mīlestība”, "Augstāk, Tālāk , Stiprāk", un četras reizes saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu, turklāt aizvadītajā gadā “Zelta Mikrofons” balvu tieši par atgriešanās albumu “Atpakaļ nākotnē”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!