Patrakot kopā ar draugiem. Gacho Spēka tūre Rīgā!

Raksta attēls - Patrakot kopā ar draugiem. Gacho Spēka tūre Rīgā! Foto: Ekrānuzņēmums

28.04.2015 / Parmuziku.lv

Šogad norisinājās Gacho trešā koncertsērija Spēka tūre ar apakšnosaukumu Smaids līdz ausīm, kurā kopumā bija 11 koncerti visā Latvijā, pa ceļam piestājot arī Lielbritānijas otrajā lielākajā pilsētā Birmingemā.

«Šī bija it kā jau trešā Spēka tūre, tomēr nevarētu teikt, ka kaut kas atkārtojās no iepriekšējiem gadiem. Tā bija ļoti laba pieredze un pilnīgi jauni notikumi. Šogad, piemēram, pirmoreiz paviesojāmies ārpus mūsu zemes. Un šajā tūrē spēlējām pilnīgi jaunu materiālu no mūsu pēdējā albuma Smaids līdz ausīm - tāpēc tūre arī saucās SPĒKA TŪRE: smaids līdz ausīm. Tūrē bija arī vairāki viesi, kas brauca līdzi uz koncertiem, - Edavārdi, Kaņepe un citi,» tā par aizvadīto koncertsēriju bilst pats GACHO.

Marta vidū tika paredzēts tūri noslēgt, bet, tā kā GACHO guva nopietnu savainojumu, tad noslēguma koncerts koncertzālē «Palladium» tika pārcelts un tas notiks 1. maijā.

1. maijā GACHO Spēka tūres noslēgumā uzstāsies arī īpašie viesi, ar daļu no kuriem varējāt tikties arī tūres reģionālajos koncertos. Un tie būs - Edavārdi, Fakts, DJ Get Dizzy un citi.

Šis ir vienīgais tūres koncerts, uz kuru nav vecuma ierobežojumu.

Vairāk uzzini šeit.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!