Pērkons savas filmas virtuālās realitātes versijas izdošanu nosvin Rīgas lidostā

Raksta attēls - Pērkons savas filmas virtuālās realitātes versijas izdošanu nosvin Rīgas lidostā Afiša.

14.12.2018 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 10.decembrī, lidostā "Rīga" norisinājās leģendārajai rokgrupa "Pērkons" veltītās virtuālās realitātes filmas "Pērkons. A VR Rockumentary" Ņujorkas pirmizrādes iesildīšanas ballīte.

Pasākumu apmeklēja daudzas sabiedrībā pazīstamas personas, un tā laikā "Pērkons" dziesmas izpildīja Rihards Saule ar pavadošo grupu. Tiešsaistē no Ņujorkas viesiem izdevās sazināties ar Ievu Akurateri un filmas veidotājiem, tostarp Latvijā labi pazīstamo Koriju Makleodu. Filmas pirmizrādes organizēšanā piedalījās arī prestižā mūzikas žurnāla "Rolling Stone" pārstāvji. Tāpat tika atvērts arī Pērkona pirmais DVD ar jubilejas tūres "Sapumpurots zars" Ogres koncerta ierakstu, kurš no 18. decembra būs pieejams lielākajās grāmatnīcās un citās tirdzniecības vietās.
 
ASV tapusī filma stāsta par leģendāro rokgrupu Pērkons un tās lomu PSRS sabrukumā. Filmas veidotāji ir Mineapolē (ASV) bāzētā reklāmas aģentūra "Fallon Worldwide". 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!