Ieva Akurātere viesojas ChaulaTV pirms nozīmīga grupas Pērkons koncerta

Raksta attēls - Ieva Akurātere viesojas ChaulaTV pirms nozīmīga grupas Pērkons koncerta Ekrānuzņēmums

19.08.2015 / Parmuziku.lv

22.augustā Ogres estrādē notiks Kulakova nakts, atzīmējot 30 gadus kopš Pērkons uzstāšanās, pēc kuras grupas fani gūto emociju uzplūdā, vēršoties pret pastāvošo komunistisko iekārtu, izdemolēja divus pasažieru vilciena vagonus.

Piedāvājam noskatīties lielisku Ērika Saksona (ChaulaTV) un Pērkons dalībnieces Ievas Akurāteres sarunu par notikumiem toreiz un situāciju šodien:

22.augustā plkst. 21:00 Ogres estrādē Kulakova naktī piedalīsies grupas Pērkons, Instrumenti, Menuets, Ogres pūtēju orķestri, koris Gaudeamus.

Juris Kulakovs savā festivālā piedalīties aicinājis jaunās grupas virzienā no Līvāniem uz Rīgu – Krampis (Līvāni), Šaha klubs (Aizkraukle), Rīgas Modes (Ogre), uz rīta pusi vinila diskotēku spēlēs DJ Dambis un Uldis Rudaks (Rīga).

Biļetes var iegādāties šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!