“Pienvedēja Piedzīvojumi” atgriežas pie aktīvas koncertdarbības

Raksta attēls - “Pienvedēja Piedzīvojumi” atgriežas pie aktīvas koncertdarbības Publicitātes foto

20.04.2022

Piektdien, 22. aprīlī, leģendārā latviešu rokgrupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” pulcēs klausītājus un atbalstītājus koncertā Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kur grupa Rokkafejnīcas jubilejas koncertsērijas ietvaros svinēs arī savu dzimšanas dienu un atgriešanos pie aktīvas koncertdarbības!

Grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi” dibināta 1994. gadā un kopš pirmsākumiem, jau vairāk kā 25 gadus, grupa koncertē nemainīgā sastāvā. Ar koncertu Latvijas 1. rokkafejnīcā klausītāju iemīļotā alternatīvā roka apvienība “Pienvedēja Piedzīvojumi” atgriežas pie aktīvas koncertdarbības 2022. gada vasaras sezonā.

Pēc gandrīz divu gadu pauzes “Pienvedēja Piedzīvojumi” ar lielu prieku un degsmi ir sagatavojuši savas labākās dziesmas šim koncertam, kurā reizē ar Rokkafejnīcu svinēs arī savu dzimšanas dienu: “Parasti aprīlī svinam grupas dzimšanas dienu. Tā nu ir sanācis, ka šoreiz svinēsim kopā ar Latvijas 1. rokkafejnīcu,” par gaidāmo koncertu stāsta grupas bundzinieks Pēteris Lunde.

Šī gada sākumā apritēja 10 gadi, kopš Latvijas 1. rokkafejnīca savas durvis vēra Rīgā un par mājām sauc vēsturisko Reiterna namu Vecrīgā. “Latvijas 1. rokkafejnīcas stāstā vienmēr galveno vietu ir ieņēmusi Latvijas mūzika un mūziķi. Lai arī šis nav īstais brīdis lielām svinībām, tomēr mūzikai ir jāturpina skanēt,” par martā izsludināto jubilejas koncertsēriju stāsta Rokkafejnīcas pārstāvji.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!