Piesakies X Faktoram un īsteno savu muzikālo sapni

Raksta attēls - Piesakies X Faktoram un īsteno savu muzikālo sapni Publicitātes foto

12.04.2017 / Parmuziku.lv

Ja Tavs talants ir spēcīgs vokāls, tad pasaulē skatītākais muzikālais realitātes šovs X Faktors ir Tava iespēja iegūt biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Nav svarīgi, vai Tev ir 16 vai 61, vai dzīvo Rīgas centrā vai viensētā meža ielokā. Svarīga ir tikai Tava balss!

Vai sapņo par milzīga klausītāju pūļa sajūsmas gavilēm, stāvot starmešu gaismā savā koncertā? Muzikālie talanti – jauni un ar dzīves pieredzi, solisti un vokālās grupas no jebkura Latvijas vietas – šī ir jūsu lielā iespēja! Pat ja iepriekš ar savu skanīgo balsi esi iepriecinājis tikai puķes pļavā, vienīgais mikrofons, ko esi turējis rokās, bijusi šampūna pudele dušā vai vienīgie skatītāji labākie draugi ballītē – X Faktors var būt Tava lielā iespēju attīstīt savu talantu ar profesionāļu atbalstu.

Līdz 7.maijam aizpildi pieteikuma anketu xfaktors.lv!

Jauno talantu atlase notiks no 8. līdz 14. maijam Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Rīgā. Par precīzu norises laiku un vietu katrā pilsētā informēsim atlases dalībniekus personiski ar īsziņu.

Par X Faktoru

X Faktors ir televīzijas realitātes šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka X Faktora dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem. Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā TV3 rudenī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!