Positivus Bērnu salas festivāla programma

Raksta attēls - Positivus Bērnu salas festivāla programma Publicitātes foto

19.06.2018 / Parmuziku.lv

Positivus festivāls ir ģimenēm draudzīgs pasākums un, lai lielisko atmosfēru varētu izbaudīt visa ģimene, festivāla teritorijā tiek organizēta īpaša atpūtas vieta pašiem mazākajiem – Bērnu sala. Kamēr vecāki bauda plašo festivāla mūzikas programmu, bērni var notvert īpašo Positivus gaisotni paši savā mini festivālā.

Positivus ir svētki visiem, un tieši tādēļ bērniem arī šogad sagatavota lieliska atpūtas, izklaides un zinātkāres rosināšanas programma. Visas trīs festivāla dienas Bērnu salas aktivitātes tiks iesāktas ar iesildīšanos kopā ar Andžeja Grauda bungu skolu! Vai esi kādreiz piedalījies bungu aplī? Šī būs īstā vieta un reize, kur to izmēģināt!

Ikvienam, pat pašam mazākajam bērniņam, kopā ar saviem vecākiem, būs iespēja atpūsties īpaši iekārtotā TakTil atelpas stūrītī. Visu festivāla norises laiku par bērnu labsajūtu Bērnu salā rūpēsies profesionālas auklītes no privātās pirmsskolas iestādes Laumiņu Rezidence.

Kopā ar Kokmaizītēm bērni varēs meklēt apslēptos dārgumus! Lai atrastu apslēptos dārgumus, būs jāpiedalās īstā “Burtošanas čempionātā” ar zilbju medībām un vārdu šifrēšanu! Claudia papīra leļļu darbnīcā būs iespēja gan interesanti pavadīt laiku, gan gūt ieskatu Latvijas kultūrā un tradīcijās, krāsojot, izgriežot un apģērbjot papīra lelles etnogrāfisko novadu tautastērpos.

Rāmākā atpūtas brīdī bērni varēs pazīmēt ar Drawies augļu, dārzeņu un burtu formas krītiņiem. Iepazīt to dažādos zīmēšanas stilus, piemēram, uzvilkt ar vienu rokas kustību precīzu apli, vairākas līnijas vienlaicīgi. Ja bērnu lielākais draugs ir daba, tad, dabas darbnīca "Mazais un lielais mums visapkārt" būs īstā vieta, kur izzināt un atpazīt augus un dzīvniekus, kuri sastopami ikdienā. Zinātniski pamatotus brīnumus rādīs zinātkāres centra Zinoo eksperimentu darbnīca. Kopā ar Zinoo būs iespēja pārbaudīt dabas likumus, mācīties matemātiku lēkājot, izbaudīt gravitāciju šūpolēs un izmēģināt dažādas tehnoloģijas!

Bērnu salā neiztikt arī bez dažādām prātu attīstošām aktivitātēm – būs iespējams uzspēlēt galda spēles kopā ar Brain Games. Torņu celšana no mašīnām, putniem, krūzēm un dažādiem zvēriem, spēlēs "Halli Cups" un "Dzīvnieki uz dzīvniekiem", augļu matemātika spēlē "Halli Galli", pazudušās kūkas meklēšana spēlē "Outfoxed" un daudz, jo daudz citu neticamu piedzīvojumu. Brain Games valstībā varēs izmēģināt arī dārza spēles, kas pārbaudīs bērnu ātrumu, veiklību un precizitāti.

Rīgas cirka skolas darbnīcās bērniem būs iespēja spēlēt cirka spēles un iegūt iemaņas dažādās cirka disciplīnās: žonglēšanā, objektu manipulācijā un pāru akrobātikā. Savukārt, TusiBusi piedāvās sejas apgleznošanu, balonu figūriņas, lielos ziepju burbuļus, rotaļas un dejas.

Bērnu salas vakari noslēgsies saulrietu laikā ar sirsnīgajām animācijas studijas “Dauka” un pasakas.net sarūpētajām animācijas filmiņām, un izdevniecības “Liels un mazs” grāmatiņām. Latviešu autoru animācijas studijas “Dauka” filmiņas, pirms došanās pie miera, ļaus iepazīt skaisus un jaukus stāstus, kuru pamatā ir latviešu folklora un klasiskā bērnu literatūra.

Bērnu salā būs iespēja atstāt pieskatīšanai bērnus no 3 līdz 12 gadu vecumam. Bērni, kas jaunāki par 3 gadiem, var atrasties Bērnu salā tikai kopā ar vecākiem vai aizbildņiem. Ieejas maksa vienam Bērnu salas apmeklējumam ir 7 eiro, abonements trim dienām - 15 eiro. Ievest bērnu Bērnu salā un no tās izvest var tikai viena un tā pati persona, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Darba laiks: 20. jūlijs no plkst. 12:00 - 22:00, 21. jūlijs no plkst. 10:00 - 22:00, 22. jūlijs no plkst. 10:00 - 22:00.

Uz galvenās skatuves: Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Years & Years. Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 20. līdz 22. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās skatuves – būs Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy un Years & Years. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā Tove Lo, Mura Masa, Lauv, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams, Ivan Dorn, MESA, DAGAMBA, Noëp, Confidence Man, Justinas Jarutis, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri, Edavārdi, Frankie Animal, ansis, Tehnikums, The Family Dog, Autographic, Praga II, nesen, Polifauna, Laika Suns, Regīna, Sigma, GBDJ un daudzi citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Biļetes uz Positivus festivālu nopērkamas Positivus mājaslapā un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā.

Positivus festivāla 2018. biļešu cenas

3 dienu biļete bez telts vietas – €85
3 biļete ar telts vietu – €93
2 dienu biļete – €69
1 dienas biļete – €50
VIP biļete – €250
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) bez telts vietas €425
3 dienu Grupas biļete (6 pers.) ar telts vietu €465

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro
Daydreamers VIP telts (2 personām)  – 250,00 eiro
Daydreamers VIP telts (4 personām)  – 280,00 eiro
Daydreamers VIP telts (6 personām)  – 300,00 eiro

Autostāvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā  – 8,00 eiro
Autostāvvietas abonements visām festivāla dienām – 20,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro

Autostāvvietas abonements motociklam visām festivāla dienām – 15,00 eiro

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!