Šogad POSITIVUS oficiālie krekli un īpašais piedāvājums

Raksta attēls - Šogad POSITIVUS oficiālie krekli un īpašais piedāvājums Publicitātes foto

05.07.2018 / Parmuziku.lv

No 3. jūlija pārdošanā pieejami oficiālie Positivus festivāla T - krekli, kurus iegādājoties un uzvelkot uz festivālu, apmeklētājiem tiks nodrošināta īpašā VIP ieeja festivāla teritorijā. Dažādi dizaini, košas krāsas un vēlamo rezultātu iespējams salikt kopā pašam. Šī gada festivāla T - krekli top kopā ar Draugiem Group uzņēmumu Printful, piedāvājot ātru, ērtu un pavisam vienkāršu pakalpojumu. Sadarbībā ar Expresspastu, tiks nodrošināta bezmaksas piegāde sūtījumiem Latvijas teritorijā.

Piedāvājumā ir 6 dažādi un īpaši festivālam radīti dizaini, kurus var kombinēt izvēloties krāsu, tādējādi dodot iespēju ikvienam realizēt un pasūtīt tieši to, ko pats vēlas. T - kreklu piedāvājumu ir iespējams apskatīt un iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com. Pieejami dažādi izmēri T - krekli - gan vīriešiem, gan sievietēm veidoti modeļi. T - kreklu cena - sākot no 17 EUR.

Nestāvi garās rindās! Ja ieradīsies uz festivālu ar šī gada oficiālo T-kreklu mugurā varēsi izmantot īpašo VIP  ieeju, kas nodrošinās Tev iespēju iekļūt festivāla teritorijā ātrāk par citiem, nenokavējot iemīļoto mūziķu uzstāšanos.

Uz galvenās skatuves: Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy, Years & Years. Kā jau ziņots, šovasar Positivus festivāls noritēs no 20. līdz 22. jūlijam, un galvenie mākslinieki uz festivāla lielās skatuves – būs Nick Cave & The Bad Seeds, The Prodigy un Years & Years. Salacgrīvā šogad uzstāsies arī tādi aktuāli mākslinieki kā Tove Lo, Mura Masa, Lauv, The Barr Brothers, Youngr, Jeremy Loops, Marlon Williams, Ivan Dorn, MESA, DAGAMBA, ImKa. Shipsea. Nepāriet., Noëp, Confidence Man, Justinas Jarutis, Juris Kaukulis un Jauno Jāņu Orķestris, Vladislavs Nastavševs/ Ezeri, Edavārdi, Frankie Animal, ansis, Tehnikums, The Family Dog, Autographic, Praga II, nesen, Polifauna, Laika Suns, Regīna, Sigma, GBDJ un daudzi citi. Festivāla programma vēl tiks papildināta.

Biļetes uz Positivus festivālu nopērkamas Positivus mājaslapā un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!