Aktuālākais par Positivus festivāla biļetēm: Vienas dienas biļetes drīz būs izpārdotas!

Raksta attēls - Aktuālākais par Positivus festivāla biļetēm: Vienas dienas biļetes drīz būs izpārdotas! Publicitātes foto

07.06.2016 / Parmuziku.lv

Ja šovasar plānots doties uz Positivus, ar ieejas biļeti jānodrošinās savlaicīgi, jo interese par desmito jubilejas festivālu ir liela un biļešu tirdzniecība, salīdzinot ar šo pašu laika periodu pērn, ir krietni aktīvāka. Vienas dienas biļetes, kas tirdzniecībā pieejamas ierobežotā skaitā, uz atsevišķiem festivāla datumiem jau drīzumā varētu tikt izpārdotas.

Ņemot vērā līdzšinējo biļešu tirdzniecības tendenci, festivāla biļešu iegādi nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi, jo tirdzniecībā pieejamo vienas dienas biļešu skaits strauji sarūk.

Kopumā pārdošanā uz katru no festivāla dienām bija pieejami 5 tūkstoši vienas dienas biļešu, taču uz atsevišķiem datumiem palikušas vairs mazāk nekā 1000 biļetes.

Pirmo reizi pasākuma vēsturē biļetes uz vienu no festivāla dienām tika pilnībā izpārdotas pirms diviem gadiem, kad Positivus otrajā dienā uzstājās Kraftwerk un Elija Gouldinga, kura šogad festivālā atgriežas ar koncertu piektdienas vakarā. 2014. gadā daudzi apmeklētāji, kas bija plānojuši iegādāties biļetes pie ieejas, diemžēl nevarēja vērot iecerētos festivāla koncertus, jo bija sasniegta maksimālā apmeklētāju kapacitāte teritorijā.

“Daudzi jopropjām pērk biļetes pēdējā nedēļā pirms festivāla, tādēļ kopējo gaidāmo apmeklētāju skaitu ir grūti prognozēt,” skaidro festivāla organizators Ģirts Majors. “Ņemot vērā līdzšinējo biļešu tirdzniecības dinamiku, pastāv iespēja, ka vienas dienas biļetes jau tuvākajā laikā tiks izpirktas.” Vaicāts par biļešu cenu pieaugumu, Ģirts Majors paskaidro ka festivāla programma šogad ir kļuvusi vēl daudzveidīgāka un bagātāka, un satura nodrošināšanai atvēlēts daudz lielāks budžets – no 800 tūkstošiem eiro pērn, tas šogad pieaudzis līdz 1,2 miljoniem eiro. Tuvojoties festivālam, no pirmdienas, 11. jūlija, biļetes kļūs dārgākas.

Festivāla biļetes

 • Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 90 eiro, ar telts vietu – 98 eiro.
 • Vienas dienas biļete piektdienai, sestdienai vai svētdienai – 50 eiro.
 • VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250 eiro.
 • Trīs dienu biļetes Upgrade To VIP (piemaksā pie trīs dienu biļetes un kļūsti VIP) – 160 eiro.
 • Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10 eiro.
 • Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro.
 • Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro.
 • Gandrs Rent-a-Tent telts īre (1–2 personām) – 65,00 eiro (papildus jāpērk ieeja telšu pilsētiņā katram telts iemītniekam).
 • VIP koka mājiņas īre (1-4 personām) – 300, 00 eiro (papildus jāpērk ieeja telšu pilsētiņā katram mājiņas iemītniekam).
 • Positivus Ekspresis – 6,50 eiro vienā virzienā.
 • Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā – 10,00 eiro.
 • Autostāvvietas abonements trim dienām iepriekšpārdošanā – 25,00 eiro.
 • Pērkot trīs dienu biļeti ar vai bez telts vietas Nordea bankomātos, saņem vienu iebraukšanu festivāla oficiālajā autostāvvietā bez maksas.
 • Vienas dienas ieejas biļete Rimi Bērnu salā – 7 eiro, trīs dienu biļete – 15 eiro.

 

Visas festivāla biļetes bez komisijas maksas var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com. Tās nopērkamas arī Biļešu Serviss kasēs un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, kā arī Nordea bankomātos.

Festivāla programma

Ir izziņoti visi mākslinieki, kas uzstāsies uz abām Positivus galvenajām skatuvēm - Lattelecom un Nordea, zināma visa I Love You skatuves un Palladium skatuves programma, kā arī Red Bull Music Academy skatuves programma sestdienai. Līdz šim izziņoto vārdu vidū ir:

Ellie Goulding / M83. / Iggy Pop / Years & Years / Mark Ronson / Hot Chip / John Newman / Grimes / Air / Wolf Alice / Richard Hawley / Joss Stone / Latvijas Radio bigbends & Ralfs EILANDS: “CITS PAULS” / Mercury Rev / Charles Bradley & His Extraordinaires / Mike Skinner & Murkage present Tonga / Oh Wonder / Seinabo Sey / San Fermin / C Duncan / Ho99o9 / Cigarettes After Sex / HÆLOS / Arthur Beatrice / The Very Best / The Japanese House / Liima / Postaal / Choir of Young Believers / 20syl & Mr. J. Medeiros present AllttA / Branko (Buraka Som Sistema) / Baio / Minor Victories / Sofi Tukker / JoyCut / Brothers Water / Blue House / NOËP / Super Besse / The Boondocks / Erki Pärnoja: Himmelbjerget / Markas Palubenka / The Roop / Daddy Was A Milkman / Alise Joste / Ozols / Dzelzs Vilks / Carnival Youth / Mielavs un Pārcēlāji / Skyforger / DaGamba / Satellites LV / Pienvedēja Piedzīvojumi / Rīgas Modes / Laika suns / Židrūns / Irving Ark / Howling Owl / Bandmaster / Reiks / Kasetes / Singapūras Satīns / Kashuks / Tehnikums / The Pink Elephant / Chomsky Chess Club / Mionia un citi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!