Noklausies dziesmu no Pītera Dohertija topošā solo albuma

Raksta attēls - Noklausies dziesmu no Pītera Dohertija topošā solo albuma

22.11.2016 / Parmuziku.lv

"Hamburg Demonstrations" Pīteram Dohertijam būs otrais solo albums un plānots, ka tiks izdots 2. decembrī. Albumu veidos 11 dziesmu albums, tostarp arī šis singls - "Kolly Kibber".

 

Britu mūziķis Pīters Dohertijs pazīstams kā grupu "Babyshambles" un "Libertines" līderis, uzstājas arī solo, arī 2009. gadā Positivus festivālā Salacgīvā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!