“Prāta Vētra” publisko singlu “Jūras”

Raksta attēls - “Prāta Vētra” publisko singlu “Jūras” Publicitātes foto

08.02.2016 / Parmuziku.lv

Tieši šī dziesma daudziem klausītājiem esot vismīļākā.

 Dziesmas izvēli pamato grupas dalībnieki:
 

Vasaras  tūres koncertos “Jūras” nebija iekļauta repertuārā, taču izrādās, ka daudziem tieši šī ir mīļākā dziesma no albuma! Un pat ja dažreiz ir šķitis, ka gaidot simtiem jūru pārplūdīs - te nu tā ir!  Nododam to klausītāju rīcībā!

Albums “7 soļi svaiga gaisa” ir grupas 10.studijas albums, kas izdots 2015.gada februārī. Albuma koncerttūres noslēguma koncerts ir pieejams arī DVD versijā, kā arī ir nominēts Latvijas Mūzikas Ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons" kategorijā Labākais koncertieraksts.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!