President Bongo uzstāsies Amber Muse’s Das Boot Party

Raksta attēls - President Bongo uzstāsies Amber Muse’s Das Boot Party Ekrānšāviņš

27.07.2016 / Parmuziku.lv

Sestdien, 30.jūlijā, uz kuģa “Vecrīga” klāja notiks nākamā leibla Amber Muse ballīte "Das Boot". Par tās galveno viesi kļūs grupas "Gus Gus" dibinātājs un bijušais dalībnieks – President Bongo no Islandes. Kopā ar galveno viesi pie pults stāsies Taran & Lomov un Max Mancho. Atbalsta Jack Daniel’s Honey.

President Bongo (Stefans Stefensens) ir īpašs mākslinieks. Viņš ir viens no īstajiem dibinātājiem slavenajam Islandes kolektīvam "Gus Gus" un daudzšķautņains mākslinieks. Stefensens visa cita starpā aizraujas ar fotografēšanu un gatavo izdošanai divas personīgās foto grāmatas.

Dīdžejošanai viņš pieiet kā mūziķis, tāpēc viņa seti vienmēr ir atšķirīgi no tiem, kurus publika ir pieradusi dzirdēt Eiropas vai Amerikas dīdžeju izpildījumā. Viņš spēlē ar domu, izmantojot efektus un nebaidoties no brīžiem, kuriem nepiemīt ritma sekcijas; viņš rūpīgi veido seta kompozīciju, lai pilnībā aizrautu auditorijas uzmanību. Paralēli visam pārējam, Stefans ir liels jahtu sporta fans, tāpēc ar lielu prieku piekrita uzstāties ar dīdžeja setu uz kuģa “Vecrīga” klāja.

Kuģis “Vecrīga” ir pietauvots pie Akmens tilta (pretī RTU). Uzkāpšana uz klāja plkst. 22:00, došanās ceļā plkst. 22:30, reiss turpināsies līdz plkst. 02:00 (bez apstāšanās).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!