“Dziļi violets” debitē ar singlu par kāzu muzikanta cerību “Laiks dancāt”

Raksta attēls - “Dziļi violets” debitē ar singlu par kāzu muzikanta cerību “Laiks dancāt” Publicitātes foto

07.10.2016 / Parmuziku.lv

“Laiks dancāt” ir pirmais oficiālais “Pusnakts šova septiņos” grupas "Dziļi violets" singls, kas seko 2016. gada pavasarī vienas nakts laikā ierakstītajam albumam.

"Pašmāju komēdijas žanra cienītāji jau 2,5 sezonas ir iepazinuši “Pusnakts šovs septiņos ar Jāni Skuteli” muzikālā noformējuma komandu, grupu “Dziļi violets", kuru šova veidotāji katru reizi lūdz nejaukt ar ārzemju “Deep Purple”.Grupa “Dziļi violets” ir tieši tik populāra, ka liela daļa preses paziņojuma lasītāju līdz pat šim brīdim nav nojautuši par tādas eksistenci.

Šodien, 7. oktobrī, “Dziļi violets” piedzīvo katrai grupai nozīmīgu brīdi – klausītājiem tiek nodots pirmais ar nodomu fiksētais singla dzīvais izpildījums ar pavadošu videoklipu, kas ieturēts jauno grupu mazbudžeta labākajās tradīcijās, filmējot kādā koncetā ar nelielu apmeklējumu," informē  grupa "Dziļi violets" savā paziņojumā presei.

Grupā “Dziļi violets” apvienojušies mūziķi, kas iepriekš redzēti citos sastāvos, tostarp tādos, kas spēlē normālu mūziku! Sastāvā: Nauris Brikmanis (bungas, vokāls), Valters Osis (taustiņi), Viesturs Butāns (bass), Edgars Jercums (ģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!