Ar dziesmu "Es esmu seksīgs" sevi piesaka jauna melnā humora grupa "Zvēri"

Raksta attēls - Ar dziesmu "Es esmu seksīgs" sevi piesaka jauna melnā humora grupa "Zvēri" Publicitātes foto

20.10.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “Zvēri” klausītājiem nodod savu debijas singlu “Es esmu seksīgs”. Dziesma ir par dzīvi, saka grupas dalībnieki: “Izskats nav svarīgs, tu esi tik seksīgs, cik seksīgs tu jūties.”

Vairums no mums ir piedzīvojuši smagas paģiras. Runā, ka tās ir cilvēku kritiskās dienas. Galvassāpes, nogurums un pārmetumi sev atspoguļo iepriekšējās nakts uzdzīvi. Grupas “Zvēri” videoklipā “Es esmu seksīgs” atveidotie tēli parāda savdabīgu veidu, kā atkopties pēc ballītes un, tai pašā laikā, gatavoties nākamajai. Skanīgā melodija un lipīgais teksts neatstās vienaldzīgu nevienu, kurš ir piedzīvojis smagu atkopšanās dienu.

Grupa “Zvēri” dibināta 2016. gada vasarā, kad trīs puiši no Ziepniekkalna nolēma radīt kaut ko drosmīgu un izaicinošu. Vairums grupu varētu salīdzināt ar pēdējā laika populārajām Latvijas grupām, tomēr “Zvēri” sola atšķirties ar savu oriģinālo skanējumu un savdabīgo vēstījumu. Mūzikas un teksta autori ir grupas dalībnieki. Arī bīts ir pašu veidots. Ierakstīts studijā pie Mārtiņa Gailīša jeb Markas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!