Radio SWH rīko īpašu "Turies, Ūdrīti!" akciju

Raksta attēls - Radio SWH rīko īpašu "Turies, Ūdrīti!" akciju Publicitātes foto

23.03.2016 / Parmuziku.lv

Šo ceturtdien, 24. martā ‘’Radio SWH” sniegs atbalstu savam bijušajam kolēģim Rolandam Ūdrim. Akcijas ‘’Turies, Ūdrīti!’’ ietvaros radio klausītāji varēs ar SMS palīdzību ziedot līdzekļus Ūdrīša rehabilitācijai.

No šīs ceturtdienas. plkst. 00:01 līdz pat Otrajām Lieldienām 28.marta pusnaktij sadarbībā ar kompāniju "Esteria” tiek atvērts ziedojuma numurs. Sūtot SMS uz numuru 144 ar atslēgas vārdu "SWH”, aiz kura var rakstīt savu vēlējumu vai uzmundrinājumu, īsziņas sūtītājs ziedos mūziķa Ūdrīša rehabilitācijai.

Atbildes īsziņā ziedotājs saņems saiti, kurā varēs lejuplādēt kādu no 10 Ūdrīša dziesmām vai muzikālajiem projektiem. Katrs SMS sūtītājs ziedo 2.50 EUR.

Zināms, ka mūziķu alga ir autortiesības par viņu dziesmu atskaņošanu, tāpēc ēterā visas dienas garumā tiks īpaši atskaņotas Rolanda Ūdra dziesmas un muzikālie projekti, kuros viņš ir piedalījies. Viesosies viņa kolēģi, laikabiedri un tuvie cilvēki, lai sūtītu savus vēlējumus un siltas domas.

Dienas laikā starp mūziķa dziesmām, Ūdrīša draugu un kolēģu sarunām un muzikālajiem priekšnesumiem, ziedotāju vēlējumi tiks nolasīti arī ēterā.

Pagājušonedēļ sabiedrības uzmanība tika pievērsta talantīgā latviešu mūziķa, dzejnieka, komponista, grupas "The Hobos" līdera un savulaik ‘’Radio SWH’’ raidījuma  "UK Coca Cola Top40" vadītāja Rolanda Ūdra jeb Ūdrīša, atveseļošanās procesam, kas radās pēc piedzīvotā ceļu satiksmes negadījuma. Lai Ūdrītis pēc iespējas ātrāk atlabtu, mūziķa ģimene vērsās pēc atbalsta, lai varētu sākt rehabilitāciju. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!