Raimonds Pauls, Mārtiņš Kanters un Saulkrastu koris ANIMA velta dziesmu Latvijai!

Raksta attēls - Raimonds Pauls, Mārtiņš Kanters un Saulkrastu koris ANIMA velta dziesmu Latvijai! Publicitātes foto

11.04.2022

Jau maijā klajā nāks jauns dziedātāja Mārtiņa Kantera dziesmu albums “Glezna”, kurā būs iekļautas jaunas, sadarbībā ar Maestro Raimondu Paulu tapušas dziesmas. Albuma tituldziesmas ierakstā piedalījies Saulkrastu koris “Anima".

Kora mākslinieciskā vadītāja un diriģente ir Laura Leontjeva. Klavieru partijas dziesmā ieskaņojis pats Maestro Raimonds Pauls. Producēja Gints Stankevičs. Kora partiju aranžējumu un kora ierakstu veica Kristaps Krievkalns. Dziesmas vārdu autors – Guntars Račs.

Iepriekšējais Mārtiņa albums “Piparmētru tēja”, kas arī tika ierakstīts sadarbībā ar Paulu nāca klajā 2019. gadā un tika nominēts “Zelta mikrofona” balvai.

Dziesmai tapis arī videoklips. Video režisore ir Ieva Biteniece. Kamera un montāža – Kaspars Kambars. Mārtiņš saka paldies Cēsu vēstures un mākslas muzejam par burvīgajām Cēsu jaunās pils telpām!

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!