Ralfa Eilanda koncertprogramma “CITS PAULS" novembrī izskanēs koncertzālē “Palladium”

Raksta attēls - Ralfa Eilanda koncertprogramma “CITS PAULS"  novembrī izskanēs koncertzālē “Palladium” Foto: Rihards Gēcis

13.09.2016 / Parmuziku.lv

Šī gada 24. novembrī plkst. 19.00 koncertzālē “Palladium” izskanēs mūzikas hameleona, vokālista Ralfa Eilanda un Latvijas Radio bigbenda kopīgi izlolotā koncertprogramma “CITS PAULS”, kas godina maestro Raimonda Paula 80. jubileju un muzikālo daiļradi!

Programma “CITS PAULS”, kas kā īpašs projekts daļēji bija dzirdama arī festivālā “Positivus”, daudz plašākā repertuārā kopā ar Latvijas Radio bigbendu un lieliskajām trio “Limonāde” vokālistēm būs dzirdama 24. novembrī koncertzālē Palladium. Savā 23. dzimšanas dienā mūziķis klausītājiem dāvinās maestro skaņdarbus jaunos, oriģinālos Latvijas Radio bigbenda mūziķu džeza un funk aranžējumos, izpildīs savu orģinālmūziku, kā arī funk un soul mūzikas korifeju kompozīcijas.

“Positivus festivālā atsaucība no publikas bija tik liela, ka pēc koncerta, sakāpināto emociju rezultātā, skatītājiem teicu - mēs šo dienu nekad neaizmirsīsim! Tagad kāds laiciņš ir pagājis un gan man, gan bigbendam, gan arī klausītājiem un skatītājiem koncerts tiešām vēl ir palicis spilgtā atmiņā. Vēlamies šo notikumu ar publiku izdzīvot vēlreiz, tādēļ ar nepacietību gaidām, kad vērsim koncertzāles “Palladium” durvis savam iznācienam! Tas būs līdzi dziedams, dejojams un – ja vēlas – sēžams koncerts,” saka R. Eilands.

Kļūstot vecākam, jaunais mūziķis arvien vairāk novērtē mūzikas leģendu veikumus un vēstījumus – viņa muzikālo interešu loks ir tikai paplašinājies, tostarp apbrīna pret džezu, kas arī likusi vairāk pievērsties bigbendu mūzikai, tā dzimstot idejai par projektu “CITS PAULS”.

Arī pats maestro Raimonds Pauls novērtējis šo projektu, sakot, ka intuīcija viņu nav pievīlusi un Latvijas Radio bigbends kopā ar jauno vokālistu Ralfu Eilandu radījuši izcilu programmu, nezaudējot skaņdarbu oriģinālu ideju un melodiju, bet gan tos pamatīgi atsvaidzinājuši.

 Ralfs Eilands šogad iestudējis arī programmu kopā ar atraktīvo Liepājas Melngaiļskolas bigbendu, pievēršoties populāru multfilmu dziesmām. Fila Kolinsa, Luija Ārmstronga, Eltona Džona un citu mūziķu hitus no tādām multfilmām kā Mazā Nāriņa, Karalis Lauva, Tarzāns, Šreks un citām būs iespēja dzirdēt 16. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs, kā arī 27. novembrī Rēzeknē, koncertzālē Gors.

Latvijas Radio bigbends savu 50. dibināšanas gadadienu atzīmē arī jubilejas koncertā, kas norisināsies šī gada 4. novembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā.

Biļetes uz koncertu jau pieejamas “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!