RAUM jaunākā dziesma “Jumts brauc”

Raksta attēls - RAUM jaunākā dziesma “Jumts brauc” Foto: Roberts Āboltiņš

11.06.2021

Šodien, 11.jūnijā latviešu mūziķis RAUM (īstajā vārdā Reinis Straume), publicē jaunu dziesmu “Jumts brauc”, kam tapusi arī video versija.

Pēc veiksmīgas solo karjeras pieteikuma ar dziesmu “Laimīgāks”, kas tika izdota šī gada marta beigās, RAUM turpina radošo darbību ar jaunu skaņdarbu “Jumts brauc”. Dziesma ir tapusi vēl pagājušā gada stingro ierobežojumu laikā un atspoguļo tā brīža mūziķa sajūtas: “Pēdējais gads ar astīti ir laiks, kad mēs visi tikām pārbaudīti gan fiziski, gan psiholoģiski. Tie, kas pirmīt bija pieraduši skriet, tika piekalti uz vietas. Tiem, kas bija pieraduši trokšņot, nācās iemācīties dzīvot klusumā. Kādi nu kuram tarakāni sāk līst ārā pie pietikami ilga spiediena? Ir OK nebūt OK, bet par to tad arī dažkārt vajadzētu ar kādu parunāt, un es runāju caur šo dziesmu.”

Dziesma ”Jumts brauc” pieejama visās lejupielādes un straumēšanas vietnēs. Dziesmas video versija arī šoreiz, tāpat kā debijas singla “Laimīgāks“ video, tapusi kopā ar “371 Production”, kura komandā ietilpst videoklipa režisors Marks Landmanis, producents un scenārists Bruno Rejs Corns, kā arī operators Rihards Dīcis.

“Lai gan šobrīd ir grūti prognozēt potenciālo publisko pasākumu norišu atsākšanos, ar komandu jau domājam par iespējām atrādīt RAUM dziesmas dzīvajos priekšnesumos. Priekš manis spēlēt savu mūziku skatītāju priekšā ir kaut kas svēts, ar lielu nepacietību gaidu to brīdi, kad izdotās un vēl neizdotās studijas dziesmas izskanēs ar dzīvā koncerta jaudu“ ar intrigu stāsta RAUM “Pagaidām nav nekā konkrēta ko varu minēt, tomēr kolīdz varēs, tā ziņosim par to.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!