RAUM ļaujas turbulencei un izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - RAUM ļaujas turbulencei un izdod jaunu dziesmu Foto: Roberts Āboltiņš

28.10.2022

Šodien, 28. oktobrī mūziķis RAUM izdod jaunu dziesmu “Turbulence”. Līdz ar dziesmu tiek publiskots video, kurā papildus RAUM piedalās basists Dāvis Putāns un bundziniece Nelli Bubujanca. Jaunais singls ir līdz šim enerģiskākā RAUM dziesma, kas ierakstīta mūziķa solo karjerā.

Dziesmas tapšana notika vienas dienas dziesmas rakstīšanas nometnē vēl šī gada pirmajā pusē, kurā Reinis strādāja kopā ar vairāku hitu autoru Kasparu Ansonu un producentu JJ Lush (Jānis Jačmenkins). 

Vasaras laikā RAUM uzstājās ar koncertiem un piedalījās festivālos (Bauska TASTE, Summer Sound), kuru laikā izpildīja jau iepriekš izdotās dziesmas un arīdzan vēl neierakstītās. Dziesma “Turbulence” izpelnījās īpašu uzmanību un tapēc kļuva loģisku izvēli nākamajam singlam. “Koncerti ir fantastiska iespēja novērtēt to, kā publika reaģē uz jaunu dziesmu, un par “Turbulenci” no klausītājiem un draugiem saņēmu pozitīvas atsauksmes, un ka “to turbulenci jau no noteikti vajag ierakstīt.” Tas priekš manis ir tāds foršs old-school veids, kā izvēlēties nākošo singlu”, tā RAUM.

Runājot par dziesmas nozīmi, RAUM, kurš ir izbijis stjuarts Latvijas nacionālajā aviokompānijā, saka: “Būt nopietnās attiecības savā ziņā ir kā sēsties lidmašīnā bez drošības jostām un jebkādām garantijām, ka sveiks un vesels nonāksi galamērķī. Pat ja lielākoties viss ir gludi un ar kruīza kontroli slīdam uz priekšu, var pienākt tas brīdis, kad ir negaidīta turbulence. Dziesma ir par tā brīža sajūtām, ko tas raisa.”

Jaunākais singls ir sestā dziesma, ko RAUM izdevis Warner Music Baltics paspārnē, iepriekšējais singls bija “K.O” , kurā piedalās jaunais un daudzsološais reperis ZEĻĢIS, savukārt savu solo karjeru RAUM aizsāka 2021. gada pavasarī ar singlu “Laimīgāks”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!