Rīgā ar koncertu sēriju atgriežas džeza dziedātājs Kilians Sladeks

Raksta attēls - Rīgā ar koncertu sēriju atgriežas džeza dziedātājs Kilians Sladeks Publicitātes foto

14.11.2016 / Parmuziku.lv

No 16. līdz 19. novembrim Rīgā risināsies džeza koncertu sērija, ko sniegs Kiliana Sladeka (Kilian Sladek) kvartets (KSQ) no Minhenes.

Mūsdienīgajā džeza kolektīvā KSQ kopā ar Kilianu piedalās arī Jūlija Hornunga (Julia Hornung - kontrabass), Flurins Mukts (Flurin Mück, bungas un efekti) un Julians Šmidts (Julian Schmidt klavieres).

Kolektīva vadītājs un dziedātājs Kilians Sladeks visu iepriekšējo gadu ir pavadījis Rīgā, studējot džeza vokālu Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā pie Ingas Bērziņas. Iedvesmojoties ar latviešiem un viņu kultūras dzīvi, viņš ir nolemis atgriezties, un šoreiz darīt to kopā ar saviem kolēģiem no Vācijas.

Speciāli šai tūrei kolektīvs ir izveidojis pavisam jaunu koncertprogrammu ar nosaukumu “Dream Journey”. Kompozīcijas atspoguļo ceļojumu, kuru piedzīvo katrs cilvēks, kurš nolemj veltīt savu dzīvi mākslai - mūziķi pastāstīs par savu celšanos un kritumiem, barjerām un kustību uz priekšu, par visiem momentiem, kurus viņi ir piedzīvojuši bezgalīgajā iedvesmas valstī ar nosaukumu Mūzika.


Latvijas tūres ietvaros notiks 4 koncerti:

  • 16. novembrī 20.00 Teātra Bārā regulāro džeza sesiju ietvaros Toma Rudzinska vadībā;
  • 17. novembrī 20.00 DAD cafe;
  • 19. novembrī 21.00 vienīgajā Rīgas džeza bārā-restorānā Trompete;
  • 18. novembrī kolektīvs uzstāsies ar īpašu koncertu, kura ietvaros vienlaicīgi tiks ierakstīti audio un video Recmore Studio Ogrē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!