Rock’n’Berries laiž klajā pirmo singlu angļu valodā

Raksta attēls - Rock’n’Berries laiž klajā pirmo singlu angļu valodā Publicitātes foto

07.03.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju cover grupa Rock’n’Berries laiž klajā oriģināldziesmu angļu valodā "Footsteps", kas ir otrais singls no maijā gaidāmā albuma "Smoothie Call".

"Katram projektam ir savs sākums un mērķi. Mēs ilgu laiku bijām iestrēguši sākuma procesā, tādēļ šobrīd radām savas dziesmas un pirmo albumu, lai parādītu, kas mums šo gadu laikā muzikāli ir sakrājies," stāsta grupas dalībnieki.

Dziesma "Footsteps" ir par neizdevušos mīlestību un secinājumiem, kas aiz tās paliek. "Lai kur dzīve tevi virzītu un cik ilgs laiks paietu, sirdī vienmēr paliks šīs mīlestības pēdas," tā dziesmu komentē mūziķi.  

Grupa dibināta 2013.gadā, taču līdz šim izpildījusi tikai citu mākslinieku dziesmu cover versijas.
Līdz ar singlu "Footsteps" grupas puiši vēlas sākt savu karjeru kā konkurētspējīgi mūziķi, radot savas orģinālkompozīcijas, ierakstot albumus un dodoties tūrē pa Eiropu. Grupas “Rock’n’Berries” sastāvs: Oskars Millers (vokāls), Arnolds Jass (taustiņi), Rihards Siksna (bungas), Mārtiņš Sliede (ģitāra) un Jānis Narbuts (basģitāra). Pašlaik grupa aktīvi strādā pie sava pirmā albuma izveides. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!