Rūta Dūduma izdod video dziesmai Being A Friend

Raksta attēls - Rūta Dūduma izdod video dziesmai Being A Friend Publicitātes foto

20.01.2016 / Parmuziku.lv

Mūziķe Rūta Dūduma, kas plašāk zināma ar savu darbību vokālajā grupā Framest, izdod solosinglu un izsludina vairāk kā 30 koncertu un tikšanās sēriju, ar kuru pārsteigs klausītājus dažādās neparastās un iepriekš neizziņotās vietās Latvijā.

Dziesma stāsta par paļāvību un siltumu, ko mūsos raisa draudzība. “Cilvēkam vajadzīgs atbalsts, ko katrs no mums saņem atšķirīgā veidā – dažs - paņemot rokās grāmatu, kāds cits - ieskatoties acīs dzīvniekam, un daudzi no mums to rod līdzcilvēkos. Šī dziesma ir veltījums draugiem, kas vienmēr atrod veidu, kā saprasties,” stāsta Rūta.

Ar dziesmas Being a Friend izdošanu tiek aizsākta koncertu un tikšanās sērija, kas turpināsies visu februāra mēnesi. Vairāk kā 30 iepriekš neizziņotās vietās visā Latvijā dziedātāja pārsteigs ar savu klātbūtni un uzstāšanos gan nejaušus garāmgājējus, gan sabiedrisku iestāžu apmeklētājus.

Ienākot mājaslapā rutaduduma.lv/kur-notiks, sākot no 22.janvāra, būs iespējams uzzināt, kura būs Rūtas nākamā pieturvieta. Tās iespējams prognozēt, izmantojot mirkļbirku #kurnotiks.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!