Rodions Gordins ar Antru Stafecku izdod jaunu dziesmu

Raksta attēls - Rodions Gordins ar Antru Stafecku izdod jaunu dziesmu

17.02.2020

Mūzikas producents un didžejs Rodions Gordins izdod savu 2020. gada pirmo singlu sadarbojoties ar Antru Stafecku.

Dziesma “Es esmu šeit” ir latviešu vērsija dziesmai angliski “So Far Away”, ko Rodions publicējis pirms diviem gadiem. Turklāt šī ir pirmā abu mākslinieku sadarbība. 

Rodions labi pazīstams klubu mūzikas cienitājiem un ir viens no populārākajiem didžejiem Rīgā. Viņa dziesma “Crashing Down” bija iekļuvusi prestižajā “Grammy” kategorijā “Labākais deju ieraksts”, bet singls "With You" ticis MTV rotācijā. Cenšoties sekmēt latviešu pop-mūziku, Rodions regulāri izdod dziesmas sadarbībā ar Latvijā labi zināmiem māksliniekiem. Pedējos gados tie bijuši Markus Riva, Normunds Pauniņš, Dināra Rudāne, Dvīnes, Adriana Miglāne un daudzi citi.

“Dziesma “Es esmu šeit” ir mans kārtējais mēģinājums izkāpt no komforta zonas, jo tai nav nekāda sakara ar deju mūziku. Manuprāt šī ir viena no skaistākam dziesmam ko es jelkad esmu producējis un man ļoti gribējas to ierakstīt arī latviski. Toreiz man nebija ideju kurš to varētu iedziedāt un ir pagājuši divi gadi, līdz ienāca prātā uzrunāt Antru”: saka producents.

Dziesmas “Es esmu šeit” teksta autore ir pati Antra. Tāpēc jaunajai versijai latviešu valodā ir pavisam cits vēstījums un melodija. Faktiski to var uztvert kā pavisam jaunu dziesmu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!