Grupa Otra Puse izdod otro singlu no 2019.gadā gaidāmā albuma

Raksta attēls - Grupa Otra Puse izdod otro singlu no 2019.gadā gaidāmā albuma Publicitātes foto

14.11.2018 / Parmuziku.lv

Jaunās dziesmas nosaukums - TU ESI MAN. Tas ir stāsts par mirkli kādā sniegotā dienā - stāsts par tālumu, tuvumu un attālumu.

Mūzikas Autors - Normunds Pauniņš. Vārdu Autori - Līga Robežniece un Normunds Pauniņš. Aranžija: Normunds Pauniņš, Ivars Makstnieks, Jānis Čubars, Mārtiņš Linde un Mārtiņš Burkevics.

Dziesma ierakstīta – “Labo ierakstu studijā”, skaņu režisors Jānis Kalve. TU ESI MAN - tā nosaukti arī Ziemas Akustiskie Koncerti, kā mīlestības apliecinājums grupas dziesmu klausītājiem. Īpašais viesis - dziedātāja Antra Stafecka. Koncertu norises vietas:

7.decembris - Vidzemes koncertzāle Cēsis;
20.decembris - Jelgvas kultūras nams

Koncertos tiks atskaņotas gan zināmas, gan pavisam jaunas dziesmas. Kopā ar grupu sadziedās Bērnu pop grupa “Hey” (Cēsīs) un Bērnu “PopKoris” (Jelgavā).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!