Grupa "RYGA" ar divdomīgu video vēl Priecīgus Ziemassvētkus!

Raksta attēls - Grupa "RYGA" ar divdomīgu video vēl Priecīgus Ziemassvētkus! Ekrānšāviņš

04.12.2016 / Parmuziku.lv

Grupas RYGA dalībnieki jau ilgstoši ir neizpratnē par to, kas notiek pasaulē un pašu mājās. Vai tiešām tas ir tas, ko cilvēki vēlas palikt zem eglītes šajos Ziemassvētkos? Grupa piedāvā savu variantu - dzīvot mierā, dalīties ar mīlestību un aicina neiznīcināt šo pasauli.

“Ja bērniem parasti saka, ka par sliktu uzvedību no vecīša dabūsi ar žagariem, tad ar ko ir labāki pasaules varenie, politiķi un lielo koncernu vadītāji?” - jautā grupas dalībnieki. Nav noslēpums, ka Latvijā ir problēmas ar demogrāfiju, tāpat daudzi izvēlas emigrēt uz ārvalstīm. Varbūt iemesli meklējami attieksmē pret sev uzticēto darbu? Nesaprotamā VID mājas iegāde ar daudzo miljonu pārmaksu, ierēdņu korumpētība. Diemžēl Panamas ofšoru pakalpojumus izvēlas arī politiķi un nozīmīgi uzņēmēji, un tas tiešā veidā skar arī Latviju un nodokļu iekasēšanu, kā arī daudzas citas video klipā izgaismotās problēmas.

Grupa RYGA klipā attēlo improvizētu Santa Klausa darbnīcu, kur Santa Klauss uzklausa daudzu valstu un organizāciju vēlmes par to, ko tie vēlētos saņemt šajos Ziemassvētkos. Izrādās, ka rūķu sagatavotās dāvanas (atjaunojamā enerģija, mājvietas, mīlestība un savstarpējā iecietība) nevienam nav vajadzīgas. Dzirdot šīs trakās vēlmes, Santa Klauss ar rūķu komandu un Sniegbaltīti neiztur spriedzi un “noraujas”. Santa Klauss un Sniegbaltīte ķeras pie demogrāfijas uzlabošanas, bet, lai to izdarītu, ir jānojauc sistēma VID mājas veidolā.

Mūsu dienās plaši vērojama sievietes tēla vienkāršošana līdz seksa objekta lomai, un liela daļa sieviešu to labprāt pieņem. Vai tā ir šī laikmeta norma?! Vai tiešām pār pasaules iedzīvotāju prātiem valda primitīvie instinkti?

Grupa RYGA nebaidās ar šo provokatīvo video parādīt to, kas patiešām turpina notikt pasaulē, un sola turpināt neizvairīties no smagām un neērtām tēmām arī topošajā grupas RYGA debijas albumā, kas gaidāms pavasarī.

Divas grupas RYGA dziesmas (Candyman un Summerfest) ir iekļuvušas Grammy balvas pirmās atlases kārtas balsojumā un vēl cīnās par iespēju tikt nominētiem. Paralēli tam, grupas dziesma Candyman tiek atskaņota vairāku Vācijas radiostaciju pleijlistēs un pamazām gūst atpazīstamību  Vācijā, Austrijā un Šveicē. Aprīļa vidū grupa plāno doties Eiropas koncerttūrē, lai iepazīstinātu klausītājus ar jaunā albuma materiālu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!