Sākusies pieteikšanās MicRec jauno izpildītāju konkursam "SuperMikrofons"

Raksta attēls - Sākusies pieteikšanās MicRec jauno izpildītāju konkursam "SuperMikrofons" Publicitātes foto

17.02.2016 / Parmuziku.lv

Šogad "Mikrofona ieraksti" atzīmēs savu 20. gadadienu. Jubilejas gadu MicRec atzīmēs ar jauna izpildītāju konkursa un koncerta “SuperMikrofons” izrādēm Latvijas pilsētās - Liepājā, Madonā, Ventspilī, Valmierā, Cēsīs, Rēzeknē un Jelgavā.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa šeit:  http://www.micrecpm.lv/supermikrofons2016/

Pieteikšanās konkursam līdz 15. martam.

Konkursa “SuperMikrofons” uzvarētājs iegūs tiesības piepiedalīties MicRec jubilejas lielkoncertā “20 gadi latviešu mūzikā”, kas notiks Arēnā Rīga, 9. novembrī un papildus iespēju noslēgt vienas dziesmas ieraksta un promocijas līgumu EUR 1000 vērtībā.

Konkursu vadīs dziedātājs un TV šovu vadītājs Lauris Reiniks.

Lauris: “Tu nekad nevari zināt, kurš tevi kurā brīdī pamanīs. Mēs ļoti daudzi esam sākuši savu ceļu ar konkursiem, festivāliem vai talantu šoviem. Ir jāizmanto iespēja, ka talantu meklētāji brauc pie tevis, nevis tev kaut kur ir jābrauc. Tā ir lieliska iespēja. Es ļoti aicinu atsaukties jaunos talantus, puišus, meitenes un grupas. Es tiešām sagaidu redzēt talantīgus cilvēkus ar degsmi un skatuves mīlestību. Varbūt šī būs jūsu laimīgā biļete, lai ienāktu Latvijas mūzikas pasaulē.”

Žūrijā darbosies savas jomas profesionāļi - Olga Rajecka, Aija Andrejeva, Guntars Račs, Elita Mīlgrāve u.c.

Kompānijas “Mikrofona ieraksti” valdes priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve: “Kas var būt skaistāk, kā darīt darbu, kas ir arī hobijs? Mikrofona ierakstos katra diena ir aizraujoša, jo man ir izdevība daudz klausīties mūziku, satikt talantīgus māksliniekus, būt radošu cilvēku vidū un nepārtraukti būt attīstībā. Paskatoties uz paveikto šajos 20 gados, mani pārņem dziļa pateicība un gandarījums - pateicība visiem, kas mums uzticējušies un gandarījums par katru izdevušos ierakstu. kad iedomājos, ka mūsu kompānijas izdotos ierakstus katru dienu kāds, kaut kur klausās, mani pārņem patiess prieks un vēlēšanās turpināt.”

“Mikrofona ieraksti”, jeb vienkārši “MicRec” ir dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šogad atzīmēs savu 20. gadadienu. Šo gadu laikā izdoti 600 dažādu izpildītāju albumi un izlases, un notikusi aktīva sadarbība ar tādiem māksliniekiem, kā Raimonds Pauls, Prāta vētra, Līvi, Laima Vaikule, Tumsa, Credo, Uldis Marhilevičs, Igo, Olga Rajecka, Musiqq, bet bet, Pienvedēja Piedzīvojumi, Linga, Pērkons, Ivo Fomins, Aija Andrejeva, Pits Andersons, Lauris Reiniks, BTH, Labvēlīgais tips, Rebel, Zodiaks, Normunds Rutulis un citiem.

Biļetes uz pasākumu: www.bilesuparadize.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!