“SuperMikrofons 2016” uzvarētāji “Četri vienā” izdod dziesmu

Raksta attēls - “SuperMikrofons 2016” uzvarētāji “Četri vienā” izdod dziesmu Publicitātes foto

26.05.2016 / Parmuziku.lv

Jauno izpildītāju konkursa "SuperMikrofons 2016" uzvarētāji “Četri vienā” realizē konkursā saņemto balvu, ierakstot grupas pirmo singlu.

Par dziesmu “Glezna” rašanos un grupas izveidošanu stāsta dziesmas autore Ilze Rijniece: “Dziesmas pantiņu melodiju biju izdomājusi jau pirms gada, taču nebija idejas, par ko tieši būs dziesma. Mani iedvesmoja manu vecvecāku mīlestība, kas ir jau piedzīvojusi zelta kāzas. Kādu dienu ejot no akadēmijas uz mājām, dungoju pie sevis pantiņu un domājot par viņiem, vārdi atnāca paši. Viss pēkšņi uzbūrās acu priekšā kā glezna. 

Ar grupas dalībnieku Didzi Melderi jau gadu dziedam duetā, uzstājamies dažādos pasākumos Madonas rajonā. Par konkursu uzzināju pēdējā brīdī, tāpēc kā konkursa dziesmu izvēlējāmies tikko apgūto dziesmu "Glezna". Man šķita, ka skanējums būs pārāk vienmuļš, ja būsim tikai duetā, tāpēc pieaicināju klāt Valteru Gotlaufu (perkusijas) Diānu Annu Zaharovu (alts). Izdomājām grupas nosaukumu un pēdējā pieteikšanās dienā nosūtījām pieteikumu. Tā arī radās grupa “Četri vienā”.

Sākumā nemaz paši neapzinājāmies, kur esam iepinušies. Sapratām, ka tas patiešām būs nopietns konkurss! Tad jau bija klāt Madonas atlase, fināls un uzvara. Tas viss notika tik ātri, ka joprojām grūti noticēt. Konkurss bija kā atspēriens mūsu izaugsmei un attīstībai. No manas puses skatoties, vienmēr esmu sapņojusi tieši par grupu. Kolektīvā muzicēšana ir ļoti radošs un interesants process.”

Grupa neplāno gulēt uz lauriem un jau drīzumā plāno ierakstīt vēl vienu dziesmu "Tik viegli", kuru grupa arī atskaņoja “SuperMikrofons” konkursā.

Tāpat grupa šobrīd strādā pie dziesmas “Glezna” video versijas sagatavošanas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!