“Sanctimony” publicē singlu “Loud” un aicina uz albuma noklausīšanos

Raksta attēls - “Sanctimony” publicē singlu “Loud” un aicina uz albuma noklausīšanos Publicitātes foto

04.04.2016 / Parmuziku.lv

Tuvojoties albuma "UNHOLY FIVE” prezentācijas koncertam klubā Melnā piektdiena, grupa “Sanctimony” publicē dziesmu “Loud” un aicina uz albuma noklausīšanos mūzikas veikalā Randoms.

Trešdien, 6. aprīlī plkst. 19, mūzikas ierakstu veikalā Randoms (Rīgā, Kaļķu ielā 4) notiks "UNHOLY FIVE” publiskā noklausīšanās un albumu varēs iegādāties taustāmā veidā par speciālu cenu. Plānota arī autogrāfu, jautājumu un atbilžu sesija, bet vakara noslēgumā – ekskluzīva akustiskā uzstāšanās.

Savukārt piektdien 8. aprīlī klubā Melnā Piektdiena (Rīgā, Brīvības gatve 193c) albuma izdošana tiks atzīmēta ar skaļu prezentācijas koncertu. Pirms “Sanctimony” publiku iesildīs grupas “Bloody Heels” un “The Factor”. Ieeja pasākumā no plkst. 19:00

Albumu "Unholy Five" veido 10 dziesmas, to vidū singls “Free Fall” un arī dziesmas “Sounds” (“Devil and Men”, 2005) akustiskā versija. Albums ierakstīts studijā Sound Division skaņu inženiera Sergeja Laļetina vadībā un izdots “Thunderforge Records” paspārnē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!