Klubā "Melnā Piektdiena" dārdēs “Death`n`roll members” un notiks “Sexy Metal Halloween” ballīte

Raksta attēls - Klubā "Melnā Piektdiena" dārdēs “Death`n`roll members” un notiks “Sexy Metal Halloween” ballīte Publicitātes foto

01.11.2016 / Parmuziku.lv

Klubs "Melnā Piektdiena" aicina uz diviem pasākumiem - grupas "Sanctimony" koncertu “Death`n`roll members” 4. novembrī - atzīmējot grupas divdesmit otro jubileju un uz Helovīna pasākumu “Sexy Metal Halloween” 5. novembrī, informē kluba pārstāvji.

Grupa "Sanctimony" pastāv jau divdesmit divus gadus, bet pirms desmit gadiem, 2006. gadā, klubā Melnā Piektdiena notika grupas organizētais “Death`n`roll” koncerts. “Death`n`roll” koncerta tradīcija aizsākta 2004. gadā. Šajā gadā grupai iznācis jauns albums “Unholy Five” (Thunderforge Records) un pārizdots pirmais ieraksts “When the sun was God”.
Koncerta ietvaros uz skatuves kāps Somijas metāla apvienība “Dead Shape Figure” un Igaunijas viszināmākā ģitārista Val Tvoar solo projekts - “Val Tvoar”, kurš apvieno sevī tādus mūzikas žanrus kā metālu un stonerroku.
Grupa "Sanctimony" savā 22 gadu jubilejas koncertā uzstāsies un priecēs savus fanus ar vairāk kā stundu garu koncertprogrammu, kurā skanēs dziesmas no visiem izdotajiem albumiem.

Klubs atvērts no plkst: 19:00, sākums 20:00. Ieejas maksa 7eiro.

Klubs "Melnā piektdiena" aicina uz Helovīna atzīmēšanas koncertu pieaugušajiem, sestdienā – 5. novembrī, kopā ar tādām smagās mūzikas apvienībām kā “Sidechain Retreat”, “Once Upon” un “Stagnant Project”.

Pasākuma organizatori apmeklētājiem piedāvās iespēju nobildēties tērpos, uztaisīt atbilstošu grimu un apgūt estētisko sasiešanu, jeb shibari. Vakara gaitā būs iespēja izpelēt īpašas balvas no kluba un vakars būs papildināts ar divām kaislīgām dejām – striptīza šovu.

Klubs atvērsies no plkst: 20.00, sākums 21.00. Ieejas maksa 10 eiro. Ieeja no 18 gadiem. Meitenēm ieeja brīva.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!