Sestdien tiks noskaidrota "Muzikālā Banka 2015” vērtīgākā dziesma

Raksta attēls - Sestdien tiks noskaidrota "Muzikālā Banka 2015” vērtīgākā dziesma Foto: Henriete Dolgova un Jānis Ozols.

18.01.2016 / Parmuziku.lv

Šo sestdien, 23.janvārī, Olimpiskajā centrā Ventspils notiks Latvijas Radio 2 roka un popa dziesmu aptaujas "Muzikālā Banka 2015” apbalvošanas ceremonija. No plkst. 19.00 pasākuma tiešraide būs dzirdama Latvijas Radio 2, bet plkst. 21.15 ceremoniju varēs vērot arī LTV1.

Aptaujas noslēguma ceremonija  Ventspilī jau ierasti notiks krāšņi un iespaidīgi, un šogad tiks svinēta aptaujas sešpadsmit gadu ballītes noskaņās. Tradicionāli kopā ar Latvijas Radio 2 radioraidījumu "Muzikālā banka” vadītāju Baibu Palkavnieci apbalvošanas ceremonijai būs arī vēl divi vadītāji no mūziķu vidus – grupas "Triānas parks” soliste Agnese Rakovska un "Dzelzs Vilks” līderis Juris Kaukulis.

Pasākums tiks vadīts no Latvijas Radio 2 studijas, kas tiks uzbūvēta Ventspils hallē, tādējādi tuvinot radio plašākam interesentu lokam. Visi piecpadsmit finālisti jau ierasti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas. Pārsteiguma balvas saņems tie mūziķi, kuri būs ieguvuši augstākās atzīmes "Muzikālās bankas” ekspertu un pašu "Muzikālās  bankas” mūziķu vērtējumos.

Ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem Jura Kristona instrumentālās grupas vadībā koncertu papildinās "Muzikālās bankas” eksperti – Inga Šļubovska, Jānis Strazds, Valdis Muktupāvels, Raimonds Petrauskis, Ance Krauze, Adrians Kukuvass, Daumants Kalniņš un  Gunārs Jākobsons.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!