Silvērs un Štein ar ballīti prezentē jauno video

Raksta attēls - Silvērs un Štein ar ballīti prezentē jauno video Foto: Dmitrijs Šimanovskis

22.02.2016 / Parmuziku.lv

2016.gada 11.februārī pašmāju duets Liera Štein un Alekss Silvērs prezentēja savu jauno dziesmu un mūzikas video “Miljoniem dota mīlestība”.

Dziesmas prezentācijas laikā uz skatuves kopā ar duetu bija dziesmas “Miljoniem dota mīlestība” komponists Dmitrijs Krasnovskis un kontrabasists Viktors Stankevičs. Kopā mūziķi izpildīja četras jaunas, liriskas autordziesmas.

Neiztika arī bez kurioziem – mūzikas video demontrēšans laikā uz piecām minūtēm zālē izslēdzās elektrība. Tas ne cik nesamulsināja mūziķus. Negaidītās pauzes laikā duets stāstīja par mūzikas video filmēšanas smieklīgajiem momentiem, kā arī novadīja interaktīvo spēli.

Mūzikas video ideja, scenārijs un režija ir dueta tuva drauga aktrises, režisores un pasākumu vadītājas un organizatores Jeļenas Tonovas darbs.

“Pateicoties mūsu kreatīvajai komandai aftermovie.lv, motīvs.lv un Mila Kussi, mums ir izdevies nofilmēt tiešām kvalitatīvu un gaumīgu video,” saka duets. “Mūzikas video tika veidots Creative Pillow dizaina telpās, kuras vēl vairāk paspilgtināja video ideju un atmosfēru.”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!