Arturs Skutelis un Tvērumi izdod pirmo singlu

Raksta attēls - Arturs Skutelis un Tvērumi izdod pirmo singlu Ekrānšāviņš no video

05.05.2016 / Parmuziku.lv

"Rīts sasodīti izdevies / Pazaudēt Teiku" ir apvienības "Arturs Skutelis un Tvērumi" pirmais singls no jūnijā gaidāmā albuma "Audums", kuru dzīvajā izpildījumā varēs dzirdēt 6. maijā Zundas Dārza atklāšanā.

Artūrs Skutelis ir pazīstams kā repa mākslinieks, taču kopā ar "Tvērumiem" dziesma ieguvusi fankmūzikai raksturīgu skanējumu.

Tvērumi ir dzīvas mūzikas grupa, kurā spēlē Rūdolfs Latišenko (bungas), Mārtiņš Vilnītis (bass), Dita Frīdenberga (saksofons), Alise Golovacka (taustiņi) un Arturs Skutelis ir grupas balss un tekstu autors. 

6. maijā Artūru Skuteli un Tvērumus, kā arī reperus ansi, Abra, Augša un bītu meistaru Orioli varēs dzirdēt Zundas Dārza koncertsezonas atklāšanā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!