Šodien Rīgā sāksies Rumi Fest

Raksta attēls - Šodien Rīgā sāksies Rumi Fest Ekrānšāviņš

25.09.2015 / Parmuziku.lv

Jau otro gadu no 25. līdz 27.septembrim Rīgā norisināsies Austrumu mūzikas festivāls Rumi Fest.

Festivālā piedalīsies 19 mūziķi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Grieķijas, Francijas, Irānas, Turcijas un Izraēlas, kas izpildīs pasaules mūziku, tradicionālo tautas mūziku un etnomūziku. Dalībnieku vidū būs grupa Hallajvashan no Francijas, mūziķe Liliana Langsepa no Igaunijas, Valters Pūce un Artūrs Cinguevs no Latvijas, kā arī Marks Elijahu no Izraēlas.

Koncertos varēs dzirdēt senus Austrumu mūzikas instrumentus un, apmeklējot bezmaksas meistarklases, dalībnieki varēs apgūt turku tehniku gleznošanā uz ūdens.

Ar pilnu pasākuma programmu iespējams iepazīties festivāla mājaslapā

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!