VIDEO: "DaGamba" izpārdotā Novosibirskas koncertā noorganizē Manekenu izaicinājumu

Raksta attēls - VIDEO: "DaGamba" izpārdotā Novosibirskas koncertā noorganizē Manekenu izaicinājumu Ekrānšāviņš

05.12.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas grupa "DaGamba" Krievijas koncertturnejā tiek uzņemti ar sajūsmu. Koncerti ir izpārdoti, par grupu tiek stāstīts Novosibirskas televīzijā un "DaGamba" kopā ar sanākušajiem klausītājiem izpildījuši arī "The Mannequin Challenge".

"Ļoti eksotisks brauciens. Pārvietošanās ar vilcienu pa Krievijas vidieni tas jau ir notikums un mums vilcienos ir jāpavada ļoti daudz stundas.. šonakt braucam no Novosibirskas uz Sirgutu 31stundas. Cilvēki Sibīrijā ir ļoti viesmīlīgi un katrs koncerts tiek uzņemts ar īpašu sajūsmu, " par Krievijas tūrē piedzīvoto stāsta Valters Pūce.

Televīzijas sižetā tiek stāstīts, ka "DaGamba" klausītāji uzņēmuši ar ovācijām, un par to, ka "DaGamba" sastāvu veido dažādu tautību mūziķi, kas palīdz paplašināt kopējās muzikālās robežas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!