Sovvaļnīks ar dziesmu "Solts" piesaka jaunā albuma iznākšanu

Raksta attēls - Sovvaļnīks ar dziesmu "Solts" piesaka jaunā albuma iznākšanu Publicitātes foto

01.12.2016 / Parmuziku.lv

Sovvaļnīka jaunā dziesma “Solts” (Auksts) klausītājiem piedāvā smagnēju, bet ne smeldzīgi dramatisku stāstu par attiecību beigām un kaut kā jauna nojaušamo sākumu. Nu tā, kā dzīvē – solts dūriens tieši vissāpīgākajā vietā.

"Saltums pielavās un nesaudzīgi kniebj Tev sānos ne tikai noteiktos meteoroloģiskos apstākļos, bet arī psiholoģiskās (ne-)sajūtās: attieksmē pret sevi, citiem un Dzīvi, attiecībās ar Viņu, līdzcilvēkiem un pasauli, arī kustībās vai statiskos stāvokļos. Var jau būt, ka šis sastingušais haoss ar stiklu lauskām plaukstās spēj sagriezt to visu tik drosmīgi dziļi, ka no melnīgsnējās asins strūklas gaidāmas pārmaiņas – siltas un saulainas. Var jau būt, ka pēc šādas pašiznīcināšanās būs atjaunošanās – pavasaris. Vai būs?" izjūtās dalās mūziķis.

Kopā ar šo dziesmu 1.decembrī tiek atzīmēta arī jaunā albuma "Napaseitynuots” iznākšana. Albums ir veltīts izcilai latgaliešu dzejniecei Annai Rancānei. Dziesmas ierakstītas sadarbībā ar Latvijā pazīstamiem skaņu režisoriem Gintu Lundbergu, Māri Brensonu, Eināru Lipski un Gintu Stankeviču.

Ierakstā piedalās Sovvaļnīka grupas biedri – Māris Lovniks (ģitāra), Artūrs Meļnikovs (bass) un Vadims Meļuščenkovs (bungas), kā arī vairāki viesmākslinieki – Kaspars Tobis, Māris Muktupāvels, Biruta Ozoliņa, Guntra Kuzmina, Mareks Gusāns, Pīters Daugulis.

Jāatgādina, ka iepriekšējais Sovvaļnīka albums "Bolts susātivs” bija veltīts pazīstamam latgaliešu un latviešu dzejniekam Antonam Kūkojam un iznāca 2010. gada nogalē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!