Spīķeru laukumā atklāj interaktīvo mākslas sienu Es novēlu Latvijai

Raksta attēls - Spīķeru laukumā atklāj interaktīvo mākslas sienu Es novēlu Latvijai Foto: Vanda Sondore

11.11.2015 / Parmuziku.lv

11.novembrī Spīķeru kvartāla laukumā atklāta interaktīva mākslas siena - izstāde, kuras ietvaros ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt sešu mākslinieku lielformāta darbus, kas radīti domājot par Latviju, tās dzimšanas dienas mēnesī.

Ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja papildināt mākslas sienas radošo izpildījumu, uzrakstot uz tās arī savu novēlējumu Latvijai  97.dzimšanas dienā.

Izstādē apskatāmi jauno mākslinieku  Vandas Sondores, Jūlijas Podskočijas, Mārītes ZīmeIes, Annas Pabērzas, Kaspara Bērziņa un Talitas Vālodzes radošie darbi. Māksliniece Anna Pabērza atklāj, ka par viņas darba iedvesmas avotu kalpojusi labi zināmā dziesma Tik un tā, kurā apdziedāts Latvijas skaistums un atspoguļota pieķeršanās mūsu zemei.

"Gleznojumā redzama ainava, kas papildināta ar pazīstamām latvju rakstu zīmēm, kas ļauj ieraudzīt gan konkrētas Latvijas vietas, gan arī atstāj vietu fantāzijai,” saka māksliniece Anna Pabērza.

Mākslas siena Spīķeros veidota kā apsveikuma kartiņas interpretācija, kuru papildināt ar savu novēlējumu Latvijai tiek aicināts ikviens izstādes apmeklētājs.

Interaktīvā mākslas siena būs apskatāma no 11.11.2015. līdz  11.12.2015., Spīķeru laukumā, Maskavas ielā 10k-1, Rīgā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!