Starp Top5 labākajiem pasaulē! Rick Feds meistarību novērtē arī Ableton

Raksta attēls - Starp Top5 labākajiem pasaulē! Rick Feds meistarību novērtē arī Ableton Publicitātes foto

06.12.2016 / Parmuziku.lv

Latvijas mūziķa un mūzikas producenta Rick Feds meistarību atzinīgi novērtējuši arī Ableton pārstāvji, izceļot mūziķa sniegumu kompānijas mājaslapā.

Multiinstrumentālists un mūzikas producents Rick Feds izceļas ar profesionalitāti, neordināru radošumu un pašpārliecinātību, apgalvojot, ka ir labākais, un to apstiprina arī šī Ableton atzinība. Aprit gads kopš Ableton PUSH 2 semplera iznākšanas un kompānija šo notikumu atzīmē, izceļot piecus savus muzikālos favorītus. Starp pasaulē jau atpazīstamību iemantojušiem mūziķiem novērtējot arī Rick Feds meistarību skaņdarbā “INMAdriMS”. 

Ableton ir pasaulē vadošais  dzīvā izpildījuma elektroniskās mūzikas programmatūras izstrādātājs. Ableton PUSH sempleris ir elektroniskās mūzikas instruments ar 64 pogām, kuras mūziķis var pielāgot savām individuālām vajadzībām. Sākumā katra skaņa ir ierakstīta atsevišķi, lai vēlāk 64 skaņu kopumu mūziķis izmantotu dzīvajā izpildījumā.

Ableton PUSH sempleri mūziķis sāka izmantot, spēlējot grupas “Triana Park” 2015. gada tūrē “Moon sessions”. Semplerim producenta muzikālajā darbībā ir nozīmīga loma, taču ne galvenā – Rihards nemitīgi meklē dažādas jaunas tehnoloģijas un neordinārus priekšmetus, lai paceltu savu performanci jaunā līmenī.

“Gadiem ilgā akadēmiskās un džeza mūzikas teorijas, Eirāzijas un Āfrikas ritmu studēšana, kā arī pieredze, esot profesionālam bundziniekam, pianistam un komponistam, ir saplūdusi vienā zināšanu kopumā un ļauj domai brīvi lidot, “ saka mūziķis. Šis zināšanu pamats, kas bieži iztrūkst citiem dzīvās elektroniskās mūzikas izpildītājiem, Rick Feds dot būtiskas priekšrocības meistarības attīstīšanā.

Rick Feds kā muzikālā direktora un ansambļa vadītāja  kompetenci klausītāji varēja novērtēt aizvadītajā nedēļas nogalē, 2. decembrī, repera Ozola koncerta “Laika Kapsula” spilgtajā sniegumā.

Jaunus pārsteigumus Rick Feds klausītājiem sagādās jau trešdien, 7. decembrī, filmas “Svingeri” pirmizrādē, priekšnesumu veidojot kopā ar  audio vizuālo mākslinieku Mārtiņu Dāboliņu un  tehniskajos risinājumos sadarbojoties ar soundschool.lv.

Rick  Feds turpina darbu pie Reičelas Klaudio (Rachel Claudio) albuma, kā arī rada savus bītus. Arī Ableton izlase producentam atnesusi jaunus sadarbības piedāvājumus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!