“Supernova 2017” iesniegtas 168 dziesmas un dalību pieteikuši 89 izpildītāji

Raksta attēls - “Supernova 2017”  iesniegtas 168 dziesmas un dalību pieteikuši 89 izpildītāji Foto: F64, Supernova2016

02.11.2016 / Parmuziku.lv

Ir noslēgusies dziesmu iesniegšana un izpildītāju pietiekšanās Latvijas televīzijas (LTV1) izsludinātajam konkursam "Supernova 2017." Šogad tika iesniegtas 168 dziesmas un dalību pieteica 89 izpildītāji. Salīdzinot ar pirmajiem diviem konkursa gadiem gan dziesmu, gan izpildītāju skaits ir audzis. Pirmajā gadā tika iesniegtas 98 dziesmas, izpildītāju skaits bija 123, bet pērn – 120 dziesmas un 88 izpildītāji.

“Supernova 2017” producente Ilze Jansone ir gandarīta par saņemto pieteikumu skaitu: “Lielāka aktivitāte bija jūtama jau pieteikšanās laikā. Lielo dziesmu skaitu uztveru arī kā autoru novērtējumu konkursam un mūsu komandas līdz šim iegudītajam darbam tā veidošanā. Tas motivē rast arvien jaunus sadarbības partnerus un platformas, kurās Latvijas autoriem un izpildītājiem sevi parādīt, veidot konkursu vēl plašāku un pieejamu dažādos kanālos, lielākai auditorijai”.

Šobrīd tiek pārbaudīts, vai saņemtie pieteikumi atbilst nolikumam un ir iesniegta visa nepieciešamā informācija, pēc tam savu darbu sāks žūrija, atlasot tos 40 līdz 50 dalībniekus, kuri novembra beigās tiks aicināti uz noklausīšanos.

Atgādinām, starptautisko žūriju Latvijas nacionalajā atlasē pārstāvēs Petri Manonenu (Petri Mannonen) no „Universal Music Group” (Somija),  Matiass Millers (Matthias Mueller) no „BMG Rights Management” apakšizdevniecības „Crazy Planet Records” (Vācija), Fružina Zepa (Fruzsina Szép), festivāla „Lollapalooza Berlin” (Vācija)  direktore un Džojs Debs (Joy Deb), Eirovīzijas 2015.gada uzvarētāja Mansa Zelmerlova dziesmas “Hero” līdzautors.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!