Svētkus gaidot, dziedātāja Lolija izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Svētkus gaidot, dziedātāja Lolija izdod jaunu singlu Publicitātes foto

07.12.2015 / Parmuziku.lv

Jaunā latviešu dziesmu autore Lolija (pilnā vārdā Lolija Sprancmane) ir ierakstījusi un nodod klausītājiem Ziemassvētku singlu “Dāvanas Dievam”. Dziesma ir ierakstīta uzreiz divās valodās: latviešu un angļu.

Ziemassvētku laiks kristīgajā pasaulē tiek pieminēts kā Kristus piedzimšanas diena. Arī jaunās mūziķes dziesmas ir ar izteikti kristīgu raksturu. Tām likts ļoti liels un izteikts akcents uz tekstu – tā ir daudz un dziesmas neesot “vieglā mūzika” pēc pašas mūziķes vārdiem, bet gan ar nopietnu ziņojumu.

Citējot mūziķi: “Ideju ir ļoti daudz. Būtu interese arī veidot videoklipus. Ideju tam pilnīgi droši pietiktu. Lai pie tā strādātu, nepieciešams citu cilvēku atbalsts, bet, droši vien pašas vainas pēc, nevienu investoru, kurš būtu gatavs būt par šī “projekta eņģeli” ilgstošākai un nopietnākai sadarbībai ar jebkādiem projektam noderīgiem resursiem, nav izdevies piesaistīt, jo, pirmkārt jau, nav tikts skaidrībā, kādām konkrēti šīm izmaiņām būtu jābūt. Esmu ļoti lēnprātīga, pirms pieņemu spert šādu soli. Manuprāt, tas būtu stingri juridiski jānostiprina. Man ir bijusi 4 mēnešu ilga rokgrupas pieredze, no kuras mācījos. Protams, ir drošāk palikt zināmā teritorijā nekā doties nezināmajā. Kā jau mākslinieki, esmu ļoti jūtīga, esmu prasīga pret sevi un arī citiem un, kā visi lieli sapņotāji, gribu neiespējamo un gribu to pilnā apjomā, uzreiz un “jau vakar”. Manuprāt, ar šo vārdu izteikšanu varu šo stāstījumu arī noslēgt, jo lielākā daļa lasītāju noteikti pieņēma lēmumu tālāk nelasīt un nodoties sev svarīgākām lietām. Laicīgi saprotu, ka radošuma pakļaušana riskam ir kaut kā jāapdrošina un tas, kā es to izdaru, atkal ir manā ziņā, bet, paldies Dievam, tam risinājums jau ir rasts: gana kristīgs un, kā vienmēr, ne visiem saprotams. Jācīnās vien ir, ko darīt. Kas būtiski: jācīnās ar apdomu.”

Dziesma latviešu valodā:

Dziesma angļu valodā:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!