Tamāra Rutkovska izdod video “Зови”

Raksta attēls - Tamāra Rutkovska izdod video “Зови” Ekrānšāviņš no video

06.06.2020

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska nodod klausītāju vērtējumam singlu “Зови” un tā video klipu, šoreiz tas bija 4 cilvēku kopdarbs.

“Nesen Jeļena Tonova atsūtīja man ļoti skaistus vārdus, pēc dažām dienām Jūlija Saveļjeva atsūta man video, kur viņa spēlē ģitāras partiju. Tad es sapratu, ka šī sakritība nav nejauša un tajā pašā vakarā, mūzika un vārdi tika savienoti un radījās dziesma “Зови”. Vēlāk pie manis uz studiju atbrauca bundzinieks Kamils Makurins un mēs ierakstījām daudz un dažādas perkusijas variācijas. Manuprāt, 4 cilvēku kopdarbs deva izcilu rezultātu” tā komentē šo darbu Tamāra.

 

“Kad vārdi tika uzrakstīti, man nebija šaubu, kam es tos parādīšu pirmai. Biju pārliecināta, ka ja Tamārai tie patiks, tad viņa tos pasniegs tieši tā, kā tie man skanēja sirdī. Un es nekļūdījos. Dziesma sanāca brīnišķīga, un, kad pirmo reizi tā skanēja uz skatuves, klausītāji bija sajūsmā. "Зови, с собой" — vārdi par sirsnību un draudzību. Es esmu laimīga, kā tos izpilda Tamāra” komentē teksta autore Jeļena Tonova.

"Nejaušību nepastāv! Viss pats skaistākais notiek, kad to pavisam negaidi. Tā radījās šī dziesma un es esmu laimīga būt daļai no tās” piebilda ģitāriste un mūzikas autore Jūlija Saveļjeva. 

Tika izmantots video ieraksts no koncertiem, ko filmējis uz savu telefonu Nikolajs Šelušenkovs (Portret.lv skolas dibinātājs). Pamatlīniju filmēja Spot Studios paviljonā kā parasti TRML Studios komanda.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!