Tapis video hiphopa izpildītāju Reika un Elfa jaunajam singlam "Zvaigznes"

Raksta attēls - Tapis video hiphopa izpildītāju Reika un Elfa jaunajam singlam "Zvaigznes" Publicitātes foto

17.10.2017 / Parmuziku.lv

Viens no pašmāju atpazīstamākajiem hiphopa mūziķiem kopā ar ilggadējo sadarbības partneri mūzikā - Elfu - publicējis singlu un video, kas ir vēstnesis pavasarī gaidāmajam Reika debijas solo albuma "Ir visur".

16. oktobrī Latvijas Radio 5 - Pieci.lv notika Reika un Elfa singla "Zvaigznes" ekskluzīvs pirmatskaņojums radio viļņos. Šajā nedēļā dziesma nonāks visos populārākajos straumēšanas servisos.

Singls un videoklips "Zvaigznes" ir stāsts par ne vienmēr vieglo ceļu uz savu mērķu sasniegšanu. Neatlaidība un uzdrošināšanās, šķēršļu pārvarēšana un ticība saviem spēkiem raksturo dziesmas vēstījumu. Klipa sižets ved cauri Reika un Elfa kopīgajam mūzikas stāstam no Ziepniekkalna jumtiem līdz pat lielajām festivālu skatuvēm. Kādreizējais sapnis par skatītāju pilnām zālēm nu ir īstenojies dzīvē. Singls iezīmē šajā rudenī gaidāmo Reika koncerttūri "No rajona līdz zvaigznēm", kurā apmeklētājiem būs pēdējā iespēja noklausīties visus Reika populārākos līdz šim izdotos singlus dzīvajā izpildījumā. Koncertu datumu izziņošana vēl sekos.

Šis ir pirmais Reika un Elfa videoklips, kas filmēts ar aktieru dalību un tik dažādās vietās - uz Ziepniekkalna jumtiem, foto studijā, kinoteātrī "Multikino", klubā "FIRST МИР", Rīgas ilūziju muzejā "COSMOS", kā arī Ņujorkā, ASV. Reiku un Elfu muzikālajos pirmsākumos atveido Lauris Spurdzāns (Reika atveidotājs) un Elvis Vārsbergs (Elfa atveidotājs).
 
Videoklipu veidojuši operatori Toms Rings, Dāvids Stūrmanis un Pavels Kubins (ASV). Klipa montāža Toms Rings. Režija Toms Rings, Arvis Reiks un Māris Zihmanis (Elfs).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!