VIDEO: Skati, kas aizrauj elpu! Apvienībai "Latgalīšu reps" Norvēģijā tapis video jaunajai dziesmai

Raksta attēls - VIDEO: Skati, kas aizrauj elpu! Apvienībai "Latgalīšu reps" Norvēģijā tapis video jaunajai dziesmai Ekrānšāviņš no video

06.12.2017 / Parmuziku.lv

“Ceļš iz muojom” (Ceļš uz mājām) ir apvienībais trešais singls no topošā debijas albuma. Kā atklāj paši apvienības dalībnieki - dziesmas tajā būs tikai latgaliešu valodā.

Dziesmā tiek aizskarts lielai daļai Latvijas iedzīvotāju aktuāls jautājums par došanos labākas dzīves meklējumos ārpus Latvijas un atgriešanos mājās.

“Ceļš iz muojom” ir kā atgādinājums mums visiem, ka saknes, vietu, no kuras mēs nākam, nevar aizmirst, un visi ceļi agri vai vēlu ved uz mājām pie radiem, draugiem vai mīļotā,”

komentā dziesmas autori Didzis Kozlovs un Ivo Grigalis.

“Latgalīšu reps” ir hiphop apvienība no Latgales pilsētas Ludzas, kuras sastāvā darbojas ķadreizējie apvienības NBC dalībnieki Ivo Grigalis un Didzis Kozlovskis. Līdz šim apvienība izdevsi trīs singlus, kā zināmāko no tiem dziemu ar nosaukumu “Skots pa lūgu”.

Milzīgu paldies “Latgalīšu Reps” saka Altero.lv, ar kura atbalstu bija iespēja video filmēt ne tikai Latgalē un Latvijā, bet arī fjordu zemē Norvēģijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!