Tas ir noticis! OLAS patiešām paspēja izdot "Pāri okeānam" videoklipu

Raksta attēls - Tas ir noticis! OLAS patiešām paspēja izdot "Pāri okeānam" videoklipu Ekrānšāviņš

26.05.2017 / Parmuziku.lv

Par spīti nepatīkamiem atgadījumiem, kas piemeklēja grupu filmēšanas laikā Barselonā, videoklips tomēr ieraudzījis dienas gaismu, un nu to papildina arī stāsts par piedzīvoto.

"Videoklipā vēlamies atgādināt, ka ceļojot jābūt uzmanīgiem, lai negadītos, kā mums, un, draugi, neaizmirstiet, ka piedzīvot lieliskus mirkļus var arī tepat mājās. Esam laimīgi atgriežoties atpakaļ Rīgā," atklāj grupa.

Jau šovakar, 26.maijā, koncertzālē Palladium notiks OLAS tūres noslēguma koncerts. Ieeja pasākumā no 19:00, vakara iesildīšana kopā ar DJ GET DIZZY. Koncertprogrammas sākums plkst. 20:00, kad uz skatuves kāps hiphopa izpildītājs Deniss (Deniss Stepanovs) un būs skatāms priekšnesums no hip hopa deju apvienības A&K Crew.

OLAS koncertprogrammā uz skatuves pievienosies virtuozais bundzinieks Reinis Reķis, dziedātāji Jānis Krūmiņš un Nikolajs Puzikovs, kā arī grupas pavadošais diskžokejs - DJ GUESTINO (Viesturs Rupeiks).

Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs un internetā, kā arī pie ieejas koncertā. Piedāvājumā arī īpašās MEET & GREET biļetes, kas iekļauj iespēju satikt grupu backstage, nobildēties un saņemt parakstītu CD.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!