‘’The Eternal Witness’’ izdod jaunu singlu ‘’Spēlmanis’’ no pavasarī gaidāmā albuma

Raksta attēls -   ‘’The Eternal Witness’’ izdod jaunu singlu ‘’Spēlmanis’’ no pavasarī gaidāmā albuma Publicitātes foto

16.02.2021

Dziesma ‘’Spēlmanis’’ seko grupas muzikālajai attīstībai, sniedzot klausītājiem dziļi atmosfērisku, taču melodisku un tehniski sarežģītu kompozīciju. ‘’Spēlmanis’’ ir jau trešais singls no izziņotā albuma, kas gaidāms jau šajā pavasarī.

‘’The Eternal Witness’’ ir profesionālu mākslinieku Viktora Janeka (bungas) un Dāvida Kārļa (ģitāra) projekts, kurš ticis izveidots 2019. gadā. Pērn grupa izdevusi savu debijas albumu ‘’The Eternal Witness’’, kas guvis atzinību starptautiski un atskaņots arī BBC Radio.

‘’Apvienības nosaukums ir atsauce uz spēku, klātbūtni, kas vienmēr ir, un bijis klāt mūsos visos. Tā sajūta, lai kas arī notiktu, ka neesi viens un vienmēr kāds ir ar Tevi.’’ - projektu skaidro paši mūziķi. ‘’The Eternal Witness’’ muzikāli apvieno tehniskus džeza ritmus un melodiju struktūras ar laikmetīgām noskaņām. Tādējādi mūziķi radījuši modernu džeza rokmūzikas un ambient elektroniskās mūzikas skanējuma apvienojumu. Paši mākslinieki, smejoties par mūzikas žanru robežām savu skanējumu sauc par post-kaut ko (post-something).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!