The Eternal Witness izdod jaunu singlu ‘’Un vēl’’

Raksta attēls - The Eternal Witness izdod jaunu singlu ‘’Un vēl’’ Facebook

30.11.2021

Par spīti saspīlētajiem apstākļiem un apgrūtinājumiem grupa "The Eternal Witness" šogad turpina aktīvi radīt jaunu mūziku.

Gada pirmo pusi noslēdzot ar septiņu dziesmu apkopojumu "Swell", kas klausāms straumēšanas platformās. Turpinās radošais process un grupai eksperimentējot iznāk divi vokālie darbi.

Singls "Un Vēl" seko grupas pirmajam skaņdarbam "Esi" un tas turpina aizsākto tradīciju dziesmām izskanot latviešu valodā. "Dziesma vēsta par mirkli, kurā iedziļinoties, brīdī paveras kas apslēpts, taču vienmēr klātesošs, " stāsta grupas dalībnieki.

"Un Vēl", kā arī iepriekšējie grupas skaņdarbi ir pieejami visos straumēšanas servisos.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!