“The Sound Poets” koncerta īpašie viesi būs grupas “Audience Killers” un “Irving Ark”

Raksta attēls - “The Sound Poets”  koncerta īpašie viesi būs grupas “Audience Killers” un “Irving Ark” Publicitātes foto

27.07.2016 / Parmuziku.lv

Jau pēc mēneša - 26. un 27. augustā Siguldas pilsdrupās grupa “The Sound Poets” sniegs šīs vasaras vienīgos koncertus Latvijā. Par koncertu īpašajiem viesiem katrai dienai grupa ir izvēlējusies citu. 26. augustā tie būs sintī-pop grupa “Audience Killers”, savukārt 27. augustā – indie-rock apvienība “Irving Ark”.

“The Sound Poets” pieturas pie pārliecības aicināt par viesiem tos māksliniekus un grupas, kuru mūzika pašiem patīk: ““Audience Killers” jau labu laiku sevi ir apliecinājuši kā izcilu, krāšņu un aizraujošu muzikālu stāstu paudēji, savukārt “Irving Ark”  ir malks svaiga gaisa mūsu platuma grādu indie mūzikas lauciņā”.

Abas dienas koncerta teritorija tiks atvērta no plkst. 19:00, īpašie viesi kāps uz skatuves plkst. 20:15, bet “The Sound Poets” - 21:00. Pasākums beigsies ap plkst. 23:00.

27. augusta koncerts ir izpārdots, savukārt 26. augusta biļešu cenas līdz šai piektdienai, 27. jūlijam, pieejamas par 21 eiro. No piektdienas biļetes maksās 25 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejamie īpašie biļešu komplekti. Ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!