Trap Love un Rassell piedāvā kopīgu videoklipu ''Sound n' Soul''

Raksta attēls - Trap Love un Rassell piedāvā kopīgu videoklipu ''Sound n' Soul'' Publicitātes foto

23.09.2016 / Parmuziku.lv

Jauns pašmāju repa izpildītājs Trap Love (īstajā vārdā Harijs Širmans), sadarbojoties ar pazīstamu latviešu mūziķi un producentu Rassell (Ruslans Kuksinovičs), laiduši klajā video dziesmai ''Sound n' Soul''.

''Šī dziesma ir kā veltījums kokteiļbāram ''Sound n' Soul'' Talsos, kuram esmu līdzīpašnieks. ''Sound n' Soul'' ir īpašs ar savu dizainu un atmosfēru, kura ir jūtama jau ienākot iekšā. Ballītēs kokteiļbārā tiek atskaņots treps, deju mūzika, kā arī aktuāla house mūzika. Mierīgos vakaros tiek atskaņots lounge un soul mūzika,'' stāsta Harijs.

Dziesmas ''Sound n' Soul'' mūzikas autors ir Rassell, tekstu sarakstīja Trap Love. Dziesmu producēja un miksēja Rassell, māsterēja Jānis Kalve (Labo ierakstu studija). Videoklipu filmēja Mārcis Šēners, video montāžu un pēcapstrādi veica Rassell.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!