Turies! Astronout jauna dziesma un video

Raksta attēls - Turies! Astronout jauna dziesma un video Foto: Publicitātes foto

28.05.2015 / Inese Grīnberga

27. maijā savu radio pirmatskaņojumu piedzīvoja Astro'n'out jaunākais singls un gaidāmā albuma priekšvēstnesis - Turies!

Pēdējās maija nedēļas trešdienā pašmāju grupa Astro'n'out nodeva savu jaunāko singlu Latvijas radio stacijām, viesojoties arī klātienē. Star FM tiešraidē Baiba Sipeniece - Gavare jaunajam veikumam prognozēja kļūšanu par gaidāmās vasaras pieprasītāko kāzu dziesmu. Savukārt grupas vokāliste Māra Upmane – Holšteine intervijā atklāja, ka dziesma Turies ir par laiku, kuru pavadām kopā ar saviem mīļajiem, un par to kā maināmies un pieaugam, esot attiecībās un audzinot bērnus.

Dziesmas tapšanā piedalījušies- Māra Upmane – Holšteine (vokāls), Juris Kalnišs (ģitāra), Mārtiņš Elerts (ģitāra, sintezators), Mārtiņš Miļevskis (bungas), Toms Poišs (bass), kā arī producents DJ Rudd un Arnis Račinskis (fona vokāli). Īpašu dziesmas skanējumu devuši Mārtiņa Elerta veidotie sintezatoru tembri, kā arī sadarbība ar DJ Rudd, kas veiksmīgi turpinās jau kopš grupas albuma Lauvas.

Šīs pašas dienas vakarā savu pirmizrādi piedzīvojusi arī jaunās dziesmas videoversija, kurā galvenajās lomās skatāmi četri grupas dalībnieki. "Fotogrāfijā suņi aizstāj pārējos grupas dalībniekus," StarFM tiešraidē smējās Māra.
 
 
Videoklipa ainas un promo fotogrāfijas tapušas mūziķu iecienītā un draudzīgā fotostudijā Spot Studios, kas atrodas Pārdaugavā. Lūk, ieskats video un foto tapšanas aizkulisēs:
 

Turies ieskandina Astro'n'out topošo albumu un vasaras koncertu sēriju:

30.maijā - Arēna Rīga;
6.jūnijā  - Zilā karoga pacelšanas svētki (Ventspilī);
19. jūnijā  - Eiropas latviešu kultūras svētkos Elks (Briselē) ;
27.jūnijā  - Dikļu pils festivāls;
3.jūlijā  - Olimpiskie svētki (Valmierā);
23. jūlijā  - Daugavas koncertzāle (Rīgā);
1. augustā  - Holi fest (Rīgā);
8. augustā  - Ikšķiles pilsētas svētki.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!